1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save AC 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Richard, Sierpień 2, 2012.

1. Richard

Richard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, podczas gry w AC2 gra mi się zawiesiła po zapisywania gry... Czytając podobne problemy inni użytkownicy radzą wyczyszczenie pamieci podręcznej co także uczyniłem, lecz nie dało to efektu. Gra po kilkunastusekundach od wczytania save się zawiesza. Proszę o pomoc, ew jeśli ktoś gra w AC2 to niech podrzuci save do 5 sekwencji (byłem na jej ukończeniu).

Bardzo prosze o pomoc, jak uratować save, 2 dni wolnego od pracy pójdą w ...... :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Mogę podesłać ci mój save ale wymaga on obu dodatków na dysku inaczej wywali komunikat brak zawartości do pobrania i nie wczyta zapisu.

1 osoba to lubi.
  4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ja Ci mogę przesłać save 100% mój i chyba można się tam cofnąć do danej sekwencji

Wczytywanie...

Poleć forum