1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save do gry Pure

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez baxito, Luty 13, 2009.

1. baxito

baxito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Witam,

Ostatnio przeszedłem całą grę Pure :p. Niestety mój młodszy brat dorwał się do konsoli i skasował mój profil z save'ami :(. Czy ukończył już ktoś tą grę i mógłby wrzucić tutaj swego save? Najlepiej żeby był powyżej 80%. Szukałem w necie i nic nie znalazłem. Proszę o pomoc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow Rox

Shadow Rox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    Z tego co wiem czyjeś savey nie wejdą na twoim profilu... Xbox to nie PC....

4. karolt

karolt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pure 590 gs - Xploder Forums - Blow Your 360 PS3 Wii DS & PSP Games Wide Open

Zarejestruj się na stronie powyżej i ściągnij save z pierwszego posta.(69% complete)

Btw. Nie wiem czy wiesz, ale żeby zgrać tego save'a na twoją kartę pamięci, musisz mieć adapter MU -> USB, możesz go sam zrobić z pomocą tego poradnika: http://x360iso.org/poradniki-sprzet/8995-adapter-x360-memory-card-usb.html
    napisanego przez offtopic'a lub kupić od Apacer'a, tutaj: http://x360iso.org/sprzedam/10187-adaptery-memory-card-xbox-360-pc.html .

Wczytywanie...

Poleć forum