1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

save edytor xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lasotaa, Wrzesień 29, 2014.

1. lasotaa

lasotaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Widze , ze jeszcze nikt nie pisal nic na ten temat . Wiec chcialem zapytac jak sprawa wyglada w tym temacie ? Czy jest cos takie czy moze bedzie .

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będzie ban za modowanie zapisu, poczytaj jak się to miało do xbox360.

1 osoba to lubi.
  4. lasotaa

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok juz sprawdzam wlasnie . Dobrze wiedziec , bardzo przydatna informacja

5. mesiash91

mesiash91 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pszczyna, Poland
    Bardzo dobrze! Już mnie irytuje na konsolach nowej generacji granie w Diablo z idiotami którzy sobie edytowali savey na x360 i ps3, i mogli przenieść te savey na xone i ps4... zniszczyli grę w diablo, człowiekowi odechciewa się grać i ręce opadają przy nich.

BANOWAĆ za to, to jedyne wyjście ;)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przesadzasz, nożami też ludzie ludzi zabijają a nikt ich nie wycofał z sprzedażny. Po prostu gry sieciowe powinny mieć zapis w chmurze jak przy GTAO i cacy ;)

7. lasotaa

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale z drugiej strony . Wiadomo że nikt np w Forzie , nie uzbiera tyle pieniędzy żeby,kupić i ztuningować wszystkie auta . Jeżeli chodzi o gręw sieci to sie zgadzam. Chmura załatwiła by problem . Krew mnie zalewa jak płace 250zł za grę i nie mogę kupić samochód z "wyższej półki" bo są kosmicznie drogie . Oczywiście są żetony , ale wydaje mi się że, przy takim popycie jak przy grze forza płatna zawartość oprócz oczywiście samej gry to już przesada !! Ale niestety nie mi o tym decydować .

Wczytywanie...

Poleć forum