1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save game,profile editor2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez magiks33pl, Wrzesień 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam ostatnio czytałem trochę zagranicznych artykułów i na zachodzie modne jest używanie save'ów innych graczy do odblokowywania achivementów bądź edycja profilu za pomocą profile editor 2.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiks33pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam klka save'ów które działają na innych profilach(po użyciu resignera) oraz profile editor 2.0 dzięki któremu można samemu odblokowywać achivementy.

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No i? o co Ci chodzi z tym tematem?

5. magiks33pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla oszustów w nabijaniu gamescora program pierwsza klasa

6. magiks33pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    oto link do programu:
    ProfileEditorV2.rar

plepleplepleple

do porawnego dzialania potrzebne jest zainstalowanie bibliotek net.framework 3,5
    +service pak 1

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    wypad z takim czyms!!!!
    niedosc ze gry za free (koszta plyty i pobrani, net + prad) to jeszcze takie oszustwo???
    zglaszam do usuniecia to gów.o!!!

8. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    A co to za przyjemność z gry jak ktoś za nas ją przejdzie, lub nabije za nas GS? Żadna :O

9. TomKatto

TomKatto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    mimo mej naprawdę sporej tolerancji uważam że to jest poniżej pasa i jestem przeciw tego rodzaju "udogonieniom"

10. wisien

wisien Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O co wam chodzi ? Zazdrościcie że ktoś będzie miał więcej punktów ? buehehe

11. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Chyba niektórzy mają tutaj jakieś kompleksy albo nie wiem co. Osobiście te punkty mnie średnio interesują i ja jak gram w gre to gram dla przyjemności a nie dla punktów. Jak dla mnie to ktoś może mieć miliard tych punktów i mi to wisi i powiewa ;}

12. TomKatto

TomKatto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja np. nie zazdroszczę, jednak uważam że idea game score w tym momencie mija się z celem, dlatego wyraziłem swój sprzeciw.

13. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kolejni ludzie, którzy ścigają się w "długości internetowego wacka"? (Tak to kiedyś nazywał jeden użytkownik :D

14. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    zal mi takich ludzi,bedziesz mial satysfakcje ze masz wiecej gs od nas?haha 2 klikniecia,tez mi satysfakcja

btw programy takowe nie dzialaja dopoki nie zaplacicie 150$ tworcy-inaczej acziki nie uploaduja sie na xbox.com i ban dostajecie(co innego na konsoli co innego na xbox.com-niezgodnosc aczikow):D

bawilem sie w to na test koncie i ****-.- tak samo aczik hex edit nie dziala aktualnie po premierze NXE

15. Kaze69

Kaze69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
  16. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam inne pytanie, dostałem bana, odblokowałem hdd. Stworzyłem offline'owe konto żeby pograć sobie na Xlinku. Czy jeżeli z edytuje tym programem profil z grą np. GOW2, to save będzie też z edytowany, tzn. np. będę mógł zaczynać grę na dowolnym poziomie trudności od dowolnego rozdziału? czy to tylko daje same acziki? Mam ponad 900g zdobyte uczciwie na online'owym profilu w GOW2, ale boje się tam grać bo znając życie jakimś genialnym sposobem bana wciągnę ponownie na hdd, ostatnio chciałem pograć w xlinka i coś namieszałem tak że zobaczyłem uroczy komunikat od M$. Chciałbym mieć wszystko na jednym profilu żeby mieć satysfakcję z odblokowanych aczików, a na pewno nie będę grać od nowa na insane, bo mnie współlokatorzy wywalą za ponowne wydzieranie się do monitora. Od razu zaznaczam: nie chcę sobie nic dodawać, chce mieć to samo na nowym profilu, bo jak rozumiem nie da się tego przenieść na inny.

17. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ja mam centralnie gdzieś kto ile ma puktów ( ze mną włącznie ) mam już w sumie trzeciego X360 i nigdy się nie bawiłem w odzyskiwanie tagu czy utraconego profilu z kilkoma tysiącami punktów czy przenoszeniu ich na nową konsolę . Po prostu gram dla gry a nie jakichś tam "gamescore" . Jak dla mnie te punkty to bezsens .

18. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niby tak, ale mnie to jakoś motywuje do wyciśnięcia wszystkiego z danej gry, na ps2 nie miałem takiej motywacji oprócz serii Final Fantasy, Kingdom Hearts, Devil May Cry i Soul Calibura. Jeżeli się nie da to trudno. Zostawie sobie ten onlineowy profil na "pamiątkę" choć strasznie mnie denerwuje bajzel w profilach;/

19. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jeśli gra jest nudna lub nie przypadnie mi do gustu to raczej ani żadne punkty czy inne pierdoły nie przekonają mnie do zakończenia gry , a już o rozpoczęciu czy kupnie nie wspomnę ....

20. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chwila, chwila. Ten profieeditor jak działa? Bo jeżeli można dodawać te achievmenty które chcemy i możemy dodawać nowe gry, to jest to cudowne rozwiązanie dla tych którzy mają bana, np. ja. Jak ktoś wie to nie sie wypowie o działaniu tego programiku.

21. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Zero satysfakcji kiedy se programikiem odblokujesz achivy, to tak jak byś miał od początku gry dostęp do wszystkich leveli żenada !!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum