1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save game

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojtek219, Grudzień 22, 2013.

1. wojtek219

wojtek219 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym sobie przenieśc same save z jednej konsoli na drugą... czytałem że jest to możliwe przy pomocy albo Horizona albo Modio. Czy mógłby mi ktoś opisać jak to się robi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wpinasz dysk/pendrive do konsoli , konfigurujesz pod konsole , kopiujesz z dysku savy/profil i przenisisz do 2 konsoli ;-) ja używalem horizona i modio do edycji profilu tylko

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie jest potrzebny żaden program, wystarczy w ustawienia>pamięć nacisnąć Y

5. wojtek219

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra ok ale mnie nie o to chodziło tylko o to żeby z 2 kont zrobić jedno tak żeby wszystkie savy tam były i nie musiał gier przechodzic od początku na drugim xboxie

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to zrób tak jak kolega bld napisał.
    Najpierw podpinasz pendrive pod konsolę, konfigurujesz go, potem zrzucasz sobie co tam chcesz np. savy/profil itp, później podpinasz do 2 konsoli i wrzucasz te savy/profil na dysk konsoli.

7. wojtek219

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale kiedy ja chce same savy bez przenoszenia profilu

8. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to przeczytaj mój post i kolegi jeszcze raz po czym zrób tak jak napisaliśmy... nie chcesz profilu to same savy skopiuj.

9. wojtek219

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok ale ja mam 2 różne profile i tam pisze że ten save jest własnosicia tego profilu i nie bd działało pod innym

10. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zgraj savy i profile na PC. Ściągnij program Horizon. Odpal sobie ten profil w Package Manager na którym chcesz mieć wszystko i skopiuj sobie gdzieś np. do notatnika 3 rzeczy: Profile ID, Device ID, Console ID. Następnie odpal save z tego drugiego profilu w Package Manager i zmień ID na te z tego pierwszego profilu i daj Save, Rehash & Resign. Potem zrób tak z innymi save'ami i wrzuć na konsolę. Będzie działać.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum