1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save gier na xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Torn, Listopad 18, 2014.

1. Torn

Torn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem tutaj nowy :). Mam pewien problem. Gralem jakiś czas temu na konsoli kuzyna w Diablo 3 i przeszedłem je cale zdobywajac naprawde fajne itemki i zapisujac save na konsoli ( on ma przeróbke rgh ). Zakupiłem xboxa z przeróbka lt i teraz chciałbym zrzucic ten save do siebie czy jest taka mozliwosc bo profil juz mam zabrany od niego tylko nie wiem jak to bedzie wygladac z savem. Bardzo proszę o wyrozumiałośc i wytłumaczenie mi jak chłopu ze wsi co i jak jeśli kopiowanie jest w ogole mozliwe. Dziekuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    powinna tam być opcja (chyba pod NXE) - "transfer content" - dostępna pod przyciskiem "Y"

to pozwala Ci na przeniesienie z HDD na np. USB (Pendrvie) - i potem w innej konsoli pod NXE można przenieść z Pena na HDD - to powinno załatwić sprawę

4. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego co wiem to savy maja id przypisane do profilu wiec trzeba korzystać z jednego profilu albo zmienić id w horizonie. Ale skoro kopiłeś konsole z lt to nie szkoda Ci bana na konsole przy gmeraniu z sevami albo korzystaniu z profili RGH?

Jeśli chcesz to skopiuj sobie save na pena. Sformatuj pena po konsolą, później ustawienia systemu -> pamieć masowa, tam będą savy, wystarczy ze skopiujesz na pena i wio na swoją konsolę.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

5. Torn

Torn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A dlaczego miałbym dostać bana za mojego Save? Nie ingeroealem w niego a sam skopiowany pokazuje moje konto jako właściciel. Profil który zabrałem z jego konsoli jest mój i jest już zarejestrowany w xbl. Bana nie ma na konto co do tego mojego Save czekam na odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum