1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

save i nowy profil

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dzokej, Czerwiec 30, 2011.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    jesli save z przeszlego gt dam na nowy ( JamnikBurek zapraszac mnie :D ) to bede mial w tych grach osiagniecia i zapsane stany gry ? bo nie chce all od nowa przechodzic :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Savy można przypisać do innego profilu programem Modio. Po przypisaniu będą działać i osiągnięcia powinny się same dodać (te, które były na poprzednim profilu).

4. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    ten program modio jest w xboxie czy trzeba go sciagnac ?

5. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    O ile pamiętam po przeniesieniu SAVE nie przeniesie ci się GameScore. A dodanie go jakim kolwiek programem powoduje Ban-a na Profil... Jak będziesz przenosił Save to zrób to dokładnie... nie wiem czy przeniesienie Save grozi Banem ALE lepiej być ostrożnym.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    możesz bez żadnej zewnętrznej modyfikacji kont przypisać save do nowego profilu, tyle że nie będziesz mógł na tym save zdobywać już osiągnięć. Modyfikacja zewnętrzna saveów może przyczynić się do bana na twoje nowe konto (nie konsolę), tak więc trzeba wiedzieć co i jak. Przenoszenie saveów też nie zapewni ci osiągnięć z tych gier, gdyż w większości przypadków osiągnięcia są odblokowywane przy spełnieniu pewnych warunków w grze a nie w oparciu o informacje w zapisie stanu gry.

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    ja też miałem taki przypadek, ale zrobiłem tak że zacząłem wszystko w wolnym czasie przechodzić od początku. Czy to dla kogoś przechodzisz cała grę, czy dla siebie?

8. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    dla mnie samego :) no coz trudno trzeba wszystko od nowa :D

Wczytywanie...

Poleć forum