1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save na pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KonFuzed, Styczeń 12, 2013.

1. KonFuzed

KonFuzed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy, jeżeli chodzi o Xbox'y. Otóż niedawno zakupiłem konsolę Xbox 360 z przeróbką RGH. Mam pendrive a na nim freestyle dashlauch, a także pare gier.Chciałbym się dowiedzieć jak stworzyć profil gracza, bo poprzez brak tegoż profilu, save'y gier mi się nie zapisują. Dodam, że nie mam napędu, a także wbudowanej pamięci. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Save na pendrive

Jak włożysz pena to przejdź do ustawień pamięci masowej i zrób z tego pena np. 512MB dysk i stwórz na nim profil. Wszystkie te dane z profilem, zobaczyć możesz jako ukryte pliki na pc.

Tapanięte z Samsung Galaxy Y

4. KonFuzed

KonFuzed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie !

Wczytywanie...

Poleć forum