1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

save ock?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez owned444, Lipiec 27, 2009.

1. owned444

owned444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bp/anglia
    siema . ostatnio ciagle sie spotykam z graczami ktorzy maja same maxy a co za tym idzie sprawdzilem sobie w google i uzywaja do tego 100% save sciagnietych z neta. moze to nie jest nowosc ale ciagle mnie dreczy jak to robia bo niby jak podlaczyc karte pamieci czy dysk do kompa. sam osobiscie jestem tego przeciwnikiem bo jaka to frajda za free uzyskac maxa z gry. ( przyklad . koles ma achieva za 10lvl prestige w calu gdzie w grze nie osiagnal nawet 1 . ) jesli ktos sie orientuje ock to niech wyjasni i czy moze ich microsoft lapnac. zawsze myslalem ze tego typu rzeczy nie dojda do konsol a jednak .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ech ledwo na oczy juz widze ale ci odpisze. Nie warto sie tym zajmowac. M$ sledzi takie konsole i albo resetuje gamescore danego gracza albo mu wlepia bana(czesciej). Łatwo to sprawdzic.

Z tego co wiem na starszej wersji dashboarda mozna bylo to zrobic poprzez specjalne lawirowanie w menu i zmodyfikowanej kopii gry. Ale po co ci to wiedziec, szczegolnie jak ten gamescore nic nie daje?

4. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Są programy, którymi edytujesz swój profil. Działa to mniej więcej tak:

Kopiujesz sobie profil z dysku X'a na PC. Odpalasz programik i wczytujesz swój profil.
    Po chwili masz liste gier, w które grałeś na swoim profilu wraz z listą achievementów.
    Wybierasz te, które masz nie ukończone i ... klikasz w coś co ci je odblokowuje. Oczywiście masz za to gamescore.

Proste? A programów tego typu widziałem conajmniej 2.

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    save tez dzialaja,bawilem sie na koncie testowym bo strach o bana i reseta wlasnie jest;]

Wczytywanie...

Poleć forum