1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save z gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez LeVak, Marzec 23, 2013.

1. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Otóż chcę przenieść zapisy gier na inną konsolę. Gdy skopiowałem je na USB (wcześniej sformatowany pod xboxa) i włożyłem do drugiej to pisze, że profil jest uszkodzony. Gdy profil z pierwszej konsoli przeniosłem na inne USB zrestartowałem xboxa na zapisach pisało, że profil nieznany, ale potem nie mogłem ich nigdzie przenieść ani na pena ani na dysk konsoli tej samej. Co zrobić abym na drugiej konsoli miał chociaż część zapisów gier? Proszę o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum