1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

save z innego profilu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotrek1985144, Wrzesień 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    Witam..od niedawna uruchomiłem xbox live ...założyłem konto na nowym profilu i zaczynałem od zera..ponieważ stara konsola się zepsuła kupiłem nowa (tamta miała 5lat i parę napraw za sobą)
    Pytanie...czy da sie save ze starego profilu jakoś uruchomić na nowym??? bo niestety każdy save jest przypisany do profilu..da sie jakos to zmienic?? przypisać do innego??
    Drugie pytanko ...w necie np na chomiku jest wiele tematów..kompozycji do xboxa jak je w odpalic na konsoli??
    z góry wielkie dzięki za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Da się tylko trzeba będzie w Horizonie albo w Modio zmienić Profile ID i Console ID.
    Co do kompozycji to jest temat na forum jak to się wgrywa.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum