1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save z karty pamieci na kompa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez yukon99, Styczeń 22, 2009.

1. yukon99

yukon99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie jak w prosty sposób zrzucić save z karty pamięci na kompa? Nie znalazłem niestety na forum klarownej odpowiedzi jak zrobić to prosto. Może wiecie gdzie można zakupią jakiś adapter? Jeśli tak to proszę o link. Wiem, że można zrobić to przez przedłużkę usb ale jak ustawić styki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    xbox-scene.com tam na forum był temat o tym :D, a powiem ci lepiej, wpisałem w google.pl coś typu "card memory xbox for pc" i w pare minut znalazłem to:
    Xbox Controller to PC USB adapter

Czyli, D+ do D+ usb, D- do D- usb, GND do GND usb, a zasilanie poprzez rezystor do 5V usb. Prawda, że prosto ? Ja dałem rezystor 10k ohm, potencjometr, i potem tylko zmieniałem wartość aż byla 3,3V na karcie pamięci.

4. yukon99

yukon99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O dobry pomysł chyba pokombinuje z ta przejściówką tylko potrzebuje ten slot na kartę ale spróbuje kupić na allegro. dzięki wielkie

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Nie potrzeba. Ja to wszystko zrobiłem na płytce uniwersalnej. Rozkład jej ścieżek pasuje idealnie do rozkladu pinów. Dolutowałem tylko sprężynowe blaszki, rezystorek, i kabelek z końcówką usb i działa idealnie.

Wczytywanie...

Poleć forum