1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save z MW3 Nie Zapisuje Osiągnięć

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez psilon, Lipiec 20, 2012.

1. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Przy każdym uruchomieniu MW3 jest jakiś błąd z savem gry.otóż tak jakby konsola nie zapisywała stanu gry z poprzedniego razu zdobytej rangi i odkrytych nowych plansz na 'operacjach specjalnych' (w opcjach jest ustawione zapisywanie danych na Hard Disc), za każdym razem jak chce zagrać to zaczynam od pierwszej, choć wcześniej miałem już 50 rangę. Przykładowo przy jednej sesji zdobędę 15 range, wyłączam konsole, a już przy następnym uruchomieniu MW3 muszę zaczynać od nowa, odkryte wcześniej plansze tez są zablokowane.Spotkał się ktoś może z taką akcją i poradził sobie z nią ?
    Ewentualnie co mógłbym zrobić żeby nie tracić moich osiągnięć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Spróbuj przeczyścić cache xboxa potem jak chcesz to po prostu usuń stary save lub przenieś go na pendriva i go odłącz a następnie włącz MW3 i zawsze zapisuj na tym samym nośniku

4. psilon

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie pomogło czyszczenie cachu i nie pomogło usunięcie save, zostawiłem tylko dwa pliki z MW3 - "Aktualizacja" i "Zainstalowana gra".
    Odpalam grę i statystyki jednak nie zostały skasowane, czas ogólnego grania i procenty ukończenia gry (kampania) nadal są wyświetlone.
    I tu pytanie w którym pliku bądz w jakiej lokalizacji na HDD to się zapisuje?
    Ale dalej jak pogram w "Operacje Specjalne" zdobędę przykładowo 10 rangę to przy kolejnym uruchomieniu gry zaczynam znowu od 1 rangi.Dodam ze w opcjach zapisywanie jest ustawione na HDD.
    Nadal nie wiem co zrobić żeby za każdym razem nie zaczynć od początku na Operacjach Specjalnych??

5. psilon

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co jeszcze można by zrobić prócz opcji formatowania dysku ?

6. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Niestety nie mogę Ci pomóc, bo sam nie mam z tym problemu, ale czytam sporo forum na x360achievements i tam jest dość spory "płacz", właśnie głównie przez te resety.

New Update: My Spec Ops Rank got reset - Xbox360Achievements.org - jeden z tematów o resetowaniu statystyk spec ops

Na pierwszej stronie tego podforum masz również "official bitching thread" bodajże i tam chyba też ludzie o tym pisali. Coś dla siebie powinieneś znaleźć ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum