1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save z pierwszego Mass Effecta do drugiego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Crowley, Luty 24, 2010.

1. Crowley

Crowley Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam pytanie na temt przenoszenia tego save'a ostatnio skonczylem mass effecta i teraz bede miec 2 i moje pytanie brzmi z ktorego miejsca ma byc tej save bo ja mam ostatniego save przy walce z drugim sarenem bo pozniej juz autosave'a nie bylo. a dwa czy jak ja mialem teraz rosyjska wersje a teraz bede miec anglika to to nic nie zmieni?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ciajus

ciajus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    W celu wyjaśnienia... to nie jest importowanie save'a tylko postaci z gry więc nie wybierasz którego save'a chcesz importować tylko całą postać. Za zdobyty level, umiejętności itp w pierwszej części dostajesz bonusy w drugiej. Co do drugiego pytania, tak - będzie działać.

4. gruchalbn

gruchalbn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    a ja mam pytanie do ME2 by nie zakładać nowego tematu.
    Mam włączonego auto-save, na jakiejś planecie umieszczam kapsuły by zebrały mi "kruszce" wracam z orbity do statku pisze by nie wyłączać konsoli zapisywanie.
    Następnie ląduje na orbicie innej planety tam zostałem zabity i gry wybieram opcję wznów gra zostaje wczytana z przed momentu mojej wyprawy bo kruszce;/ (dodam że wczytuje czas kiedy sam ręcznie zapisałem grę bo musiałem szybko wyłączyć)

Da się to jakoś naprawić/zmienić bo już dwa razy musiałem powtarzać pozyskiwanie jednego z członków drużyny przez to //

5. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    opcja WZNOW zaczyna gre od ostatniego save ale tego ktory sam zrobiles (autosave nie wchodzi w gre)

Wczytywanie...

Poleć forum