1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save zniknął ocb??HELP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez auros222, Styczeń 15, 2010.

1. auros222

auros222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie..Odnośnie miałem save do gry Tales of Vesperia wszystko spoko pewnego dnia dostałem bana,przed dłuższy okres czasu i tak nie grałem w tą grę lecz dzisiaj postanowiłem odpalić konsole włączam grę daje aby wczytać save a tu niespodzianka nie ma save eehh nie wiem jak to sie mogło stać... Jeżeli ktoś wie o co chodzi prośże od odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Void

Void Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Rawska - Łódź
    Zbanowany dysk? bądź karta pamięci?

4. Tomal

Tomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Save o ile sie nie myle, nie znikają po zbanowaniu, co najwyzej niemozliwe bedzie odpalenie ich na innej konsoli.

5. auros222

auros222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi o ty że zniknął tylko ten save z tej jednej gry,reszta jest i działa.

6. livingfear

livingfear Guest

jest mozliwosć ,że ktoś ci ten save skasował?

7. auros222

auros222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teoretycznie jest, ale ta osoba temu zaprzecza żeby cokolwiek usuwała więć sam nie wiem...

8. livingfear

livingfear Guest

9. auros222

auros222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze to wątpię żeby ta osoba umiała wejść w ustawienia gry znaleźć tam save i go usunąć bez informawania mnie, a co do tematu który podałeś to mój problem jest identytczny jak twój jednym słowem pech czyli temat do zamknięcia.

10. Dzajniak

Dzajniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Brakuje wszystkich save'ów z tej gry czy tylko jednego, bo jeżeli odłączyłeś konsole od prądu, to zrestartowała się data i twój save jest, tylko że z inną godziną.

11. auros222

auros222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie nie ma żadnego savu z tej gry poza tym miałem tylko jeden save i jego nie ma.

Poza tym nie jestem pewny ale chyba miałem ta grę zgrana na hdd i jak dostałem bana to ona znikła razem z savem?! jak myślicie to możliwe?

12. Dzajniak

Dzajniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, sam mam bana i wiem, że tak nie jest.

Wczytywanie...

Poleć forum