1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damilio, Listopad 23, 2010.

1. damilio

damilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Hejka mam pytanko do znawców czy w jakieś sposób będę mógł wyciągnąć save z F1 2010
    chcę zakupić XBOXA 360 SLIMA z orginalną wersja F1 2010 i przegrać sava z kopi pirackiej do slima i grać na orginalne
    bo nie chce mi się od początku grać a już prawie cały sezon do przodu jest taka możliwość abym grał online potem :)

Dzięki za odpowiedz
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    jest zainstaluj na starej konsoli nowy dash z listopada , i włóż pendrive , kliknij w menu , ustawienia i potem pamięć , będziesz miał tam tego pendrive , jako przenośny dysk twardy , przenieś na niego najpierw profil i potem save, potem to przenisisz na konsole z pendrive jak przeniesiesz save bez profilu to ci nie zadziała .

Wczytywanie...

Poleć forum