1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Save'y gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kons, Sierpień 20, 2012.

1. Kons

Kons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie odnośnie save'ów gier. Otóż jak to wygląda na Xbox 360 ? Chodzi mi o to że jeśli przykładowo 2 ludzi gra na jednej konsoli w np. Forza 4 to jak to jest zapisem stanu gry ? Jak wiadomo jest tylko jeden profil w danej konsoli...

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Jak to 1 profil w konsoli? o_O profilow może być ile chcesz. Każdy ma wtedy osobne Save
    Edit: można nawet być zalogowanym na raz na 4 profilach. Każdym loguje się z innego pada

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. scoter

scoter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Smolarzyny
    Ale możesz też użyć jakiegoś pendrive'a o małej pojemności i skonfigurować go jako dysk XBOX (jak podepniesz pendrive'a masz opcje skonfigurowania pod dysk xbx'a). I wtedy gdy włączasz gre masz możliwość wyboru dysku na którym zapisujesz gre. (jedna osoba wybiera dysk główny, a druga tego pendriv'a)
    Mam nadzieje że pomogłem

Wczytywanie...

Poleć forum