Save'y po Banie

Litwin95

Banned
Kurde, ale żeście mi pomieszali w głowie.....
Teraz to już kompletnie nie wiem co kupić...
Chyba nic nie kupie, poczekam, może wejdzie coś naprawdę wartego uwagi... :)
Bo i Elite i Premium mają swoje wady i nie opłaca się kupić, ani pierwszego, ani drugiego, nie?
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Elite i Premium niczym się nie różnią poza dodatkami ( większy/mniejszy dysk twardy , kolor czy jakieś akcesoria ) . A co do tej konsoli z 20 GB dyskiem z allegro to spytaj sprzedawcę jaka jest data z tyłu konsoli i czy konsola ma wyjście HDMI .
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wg mnie masz rację

Warto popatrzeć na:

NOWA ARCADE: Xbox 360 Arcade JASPER fabrycznie nowy HDMI GWARAN (880178592) - Aukcje internetowe Allegro

trochę taniej używana Arcade ale bez bana więc jest szansa na to, że przejdzie gwarancja: xbox360 hdmi arcade (880573086) - Aukcje internetowe Allegro
 

Litwin95

Banned
Pierwsza nie jest przerobiona, a druga niema dysku i troche nie pasuje mi to, że nie ma zdjęcia.... Widać coś jest nie tak, skoro koleś nie wstawił...
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Żadna nie ma dysku... Ale lepiej coś nie awaryjnego a potem dokupić dysk

Pierwszą zawsze można przerobić ale przynajmniej wiesz jaką historię ma dana konsola
 

Litwin95

Banned
Ehh... już nie raz widziałem w okolicach 600zł, przerobiona, z HDMi, z dyskiem 20gb.
Dobra, będę szukał dalej.
Dzięki za dobre rady, 3majcie sie i miłego wieczoru.... :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ale jak była podłączona to może nie mieć bana ale może być oflagowana itp..

Wolałbym wydać 630zł na nową Arcade => przerobić a w przyszłości kupić dysk... Przynajmniej wiem co i jak z konsolą

Nie zapominaj, że Falcony są też dość mocno awaryjne
 

Litwin95

Banned
Może i masz rację....
Ale nie bardzo wiem, czy opyla mi się wchodzić w taki drogi, i długi interes, przecież nie długo wypuszczą nową generację konsol, a ja będę pchał dalej pieniądze w tamtą? :/
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jak niedługo? minimum 3 lata a nie wiadomo czy to prawda...
 

Litwin95

Banned
Ale ja mam dopiero 14 lat, nie dysponuje taką kasą.
630 konsola + 100 przeróbka + 150 dysk = 880zł....nie licząc kosztów przesyłki... (bez komentarza)
Nie wyrobię na taki wydatek....
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
100zł przeróbka? To gdzie Ty chcesz przerabiać? :D
No dysk fakt to jest koszt...

Od 15ego roku życia można pracować ;)

MAM COŚ DLA CIEBIE: http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[sprzedam]-6-kompletow-xbox360-premiumhdmi-60gbhdd-549zl-39293.html
 

Litwin95

Banned
Jakoś mi się nie spieszy do pracy.... :p
Nie, ale jednak będę szukał czegoś używanego, i będę liczył na pomyślność losu, że nie zobacze na własne oczy tego czerwonego koła.... :)
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym temacie, a najbardziej tobie: #Pablooo88.
Pozdro dla wszystkich i miłego wieczorku... :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jeszcze raz zobacz: http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[sprzedam]-6-kompletow-xbox360-premiumhdmi-60gbhdd-549zl-39293.html

A co do pracy: to nie płacz że nie masz kasy jak możesz zarobić...
 

Litwin95

Banned
Oooo dzięki! :)
Zaraz dowiemy się więcej.
Jeszcze raz dzięki. :)
 

Do góry Bottom