1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

savy a usunięty profil gracza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 71elevation, Luty 18, 2012.

1. 71elevation

71elevation Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przez przypadek usunalem profil gracza z konsoli. Nie moge wznowic grier od wczesniejszych momentów,wszystkie maja opcje grania od poczatku mimo ze szavy sa na dysku. Czy jesli save byl przypisany do profilu ktory juz nie istnieje nie moge go wykorzystac ? Po utworzeniu nowego uzytkownika nie moge przeniesc elemntu miedzy profilami. Co zrobic czy zostaje tylko granie od nowa ? :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. 71elevation

71elevation Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nikt nie powie ? jak wgrac savy do nowego profilu ??

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Prawdę mówiąc nigdy nie kombinowałem ze sejwami, ale poszukaj jak wgrać savy na profil. Moim zdaniem twoje savy zostały usunięty, ale skoro jesteś pewien że nie to zrób tak jak napisałem. Myślę że problemu z zrzuceniem na pendriva nie będzie.

5. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak kombinowałem z save'ami do Mass Effect 2 to używałem programu Modio, w którym była opcja pobierania cudzych (gotowych) save'ów z internetu. Może ten programik Ci pomoże. Wtedy nowy profil i obecne save'y na pendriva kopiujesz, kombinujesz w programie i wgrywasz na nowo do konsoli.

Ważne! Pamiętaj zrobić kopię swoich save'ów, gdyby coś się miało nie udać (to chyba opcja file manager / extract)!

Wczytywanie...

Poleć forum