1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

savy, czytnik kart + karta pamięci

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marek_lubin, Sierpień 10, 2011.

1. marek_lubin

marek_lubin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dolnośląskie
    Cześć,

Mam takie pytanie. Jeżeli dashboard pozwala na robienie z pendraka 'dysku' na savy, to jak to się je z kartą pamięci? Dodam, że czytnik jest wielowlotowy (na karty różnych typów). Da radę coś z tym zrobić? Czy musi być czytnik wielkości pena z czytnikiem na tylko 1 typ? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek_lubin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dolnośląskie
    I jak wie ktoś? Mam kartę compact flash, albo SD.

4. Kubaszej

Kubaszej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie łatwiej podpiąć i sprawdzić?:) Mi działa czytnik, ale mam taki tylko na sd

5. marek_lubin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dolnośląskie
    no właśnie czekam na xboxa ;) gdybym miał sprawdzić to bym się nawet nie pytał ;D
    No ja mam taki na kilka kart. Ale zobaczę, jak podepnę kartę copmact tylko i wbije do xboxa ;)

Edit: gdyby ktoś szukał odpowiedzi na pytanie: nie ma problemu. (może być i czytnik na milion kart)

Wczytywanie...

Poleć forum