1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Savy gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Becuś, Grudzień 16, 2008.

1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam pytanie, a nie mogę nigdzie znaleźć konkretnej odpowiedzi. Mianowicie, czy savy gier można zapisywać na dysku? czy i tak trzeba mieć kartę pamięci? I ile tak mniej więcej zajmują miejsca savy? Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krv

krv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Busko
    Można zapisywać na dysku bez karty pamięciochy ii nie zajmują więcej niż 10mb...

4. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli jeśli nie chcę, zgrywać na x-box'a muzyki ani zdjęć to x-box premium jest mi nie potrzebny?? chyba, że bym gry na dysk zgrywał. A kumpel mi mówił że do jakiejś tam nowej gry która nie dawno wyszła savy zajmują ok 200 mb czy coś takiego.

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    nie wiem skąd Twoj kumpel ma takie informacje, może to prawda, może nie. a czy wybierzesz arcade czy premium to od Ciebie zależy. ale nie da się ukryć że dużym plusem jest możliwość zgrania gry na dysk

Wczytywanie...

Poleć forum