1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

savy uszkodzone gta4

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bartas225, Sierpień 8, 2010.

1. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na wstepie pisze ze jestem na dzialce pisze z komorki i place za kazdy megabajt wiec nie moge szukac
    ueuchamiam gta4 i nie uruchamia sie the ballad of gay tony tylko podstawka z napisem "load failed", co robic? dodatkow nie wykrywa moze rzez to ze wyczyscilem pamiec podreczna i usunalem patche?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    jakie wy wymówki jeszcze nie wymyślicie ?? [​IMG]sam sobie odpowiedziałeś na pytanie i następnym razem wróć z działki i poszukaj przecież i tak konsolę masz w domu to co da ci ta wiedza teraz .

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    miałem to samo a żadnych cache nie czyściłem. Nic się niedało zrobić, więc ładowała mi się gra i wczytywałem save'a już z poziomu gry

5. bartas225

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @2up jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie pisz bo musialem troche wybulic zeby przeczytac twoje pierdo... nie na temat, na dzialce jestem do konca sierpnia a konsole mam ze soba
    @up wczytywanie z poziomu gry nic nie daje

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja miałem tak jak Chris, że było Loading Failed. A save był już po przejściu całej gry. Więc wszedłem pograłem, zrobiłem misję Most Wanted i tu było pytanie o auto save. Kliknąłem A i nadpisało mi go i od tego momentu wszystko działa mi dobrze.

7. bartas225

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to co mam zrobic? savy przed wyjsciem the lost and damned dzialaja, reszta nie, dodatkow nie wykrywa
    da sie skads sciagnac patcha, nagrac na pendrive i zainstalowac?

Wczytywanie...

Poleć forum