1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

savy z gier na xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gracz100, Czerwiec 11, 2015.

1. gracz100

gracz100 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mam pytanie czy savy z gier zapisaywane sa tylko na dysku konsoli czy rowniez gdzies w chmurze przypisane do danego konta gracza.
    bo chodzi mi czy jak gram u siebie np w wiedzmina i teraz bym gdzies wyjechal i u kogos zalogowal sie na swoim koncie na innej konsoli to czy moje savy beda czy trzeba bedzie od nowa grac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Z tego co mi wiadomo save są lokanie i w chmurze i przy każdym połączeniu z siecią są synchronizowane. Jeżeli tam dokąd się wybierasz jest internet to save będą najpewniej pobrane razem z profilem bądź z pierwszym uruchomieniem gry.

4. gracz100

gracz100 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ale pewnosci na 100% nie masz?

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Mam pewność że save maja kopię lokalną i w chmurze, ale jak w praniu wygląda synchronizacja tego na innym xboxie tego ci nie powiem bo nie robiłem osobiście.

Co do synchronizacji to często podczas uruchomienia gry wyświetla sie komunikat trwa synchronizacja danych gry, a czasami jak się nie uda to wyświetla mi się komuniakt że będę operował na ostatnio synchronizowanej kopii lokalnej.

Tak więc dla mnie jest to dość jasne, że save są synchronizowane i po uruchomieniu gry na twoim profilu na innym xboxie wszystko powinno śmigać.

EDIT : bardzo łatwo możesz to sprawdzić. Utwórz nowy śmieciowy profil. Uruchom na nim W3, pograj chwilę zapisz. Następnie udostepnij te dane osobie po drugiej stronie (tej do której się wybierasz). Niech pobierze i uruchomi u siebie.

Wczytywanie...

Poleć forum