1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Savy z konsoli zbanowanej na nową i z powrotem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrokness, Marzec 18, 2010.

1. mrokness

mrokness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Savy z nowej konsoli na zbanowaną i z powrotem.

Wiem ze było to juz tu pewnie 100 razy. A co mi tam.
    Mam dwie konsole. jedna z banem i z tym problem z dyskiem co sie nie da instalować na niego. druga swierzo przerobiona niezbanowana. Moje pytanie jesli wypne dysk z niezbanowanej konsoli i wepnę go w ten zbanowany i zaczne grać zrobie jakieś postepy osięgnięcia itp. a potem wepne go z powrotem w nie zbanowaną konsole to czy aby czasem nie zniszcze sobie profilu? i po włożeniu do nowej nic nie bedzie mi chciało działać? dzięki za ewentualne podpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum