1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Saw - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Glothus, Październik 20, 2010.

1. Glothus

Glothus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jeżeli ktoś grał w piłe prosze o opinie czy warto zagrać w te gre, głównie chodzi mi o czas potrzebny na przejście gry i ogólnie czy jest choć troche ciekawa. :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    dla fana filmu gra godna polecenia, jeżeli komuś film nie podszedł, gra mu też nie podejdzie, przejście na normalu ok. 5h

4. Glothus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Dzieki, jednak jej nie kupie bo szkoda mi kasy na gre na 1 dzień. W sumie film też mi się nie podobał, ale szukałem gry chociaż troche strasznej...

5. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Mi sie film srednio podobal, ale gra bardziej ;) Sporo zagadek na czas, rzeczy na logike - mniej walki. Klimat swoj ma, moze nie jest straszna ale jest dosyc mroczna :p. Oczywiscie jesli mowisz o 1dynce.

6. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    polecam zagrac w condemned 1 i 2, gra naprawdę bardzo ciekawa i wciągająca. Ma swój niezapomniany klimat, który pozostaje w pamięci, a granie samemu w nocy przy dobrych głośnikach to już kompletny miód:) Osobiście grałem w niego nocami z 2 znajomych i bawiliśmy sie przednie:)

7. Glothus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Właśnie tak myślałem o tej grze, możliwe ze ja kupie najpierw sprawdze jeszcze raz demka :) Dzieki za odp.

8. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra jest ciekawa i o dziwo wciągająca. Nie jest jednak warta wydania na nią pieniędzy z jednego prostego powodu - jest zbyt krótka.

Wczytywanie...

Poleć forum