1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Saw: The Game

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Tomek2009, Sierpień 3, 2009.

1. Tomek2009

Tomek2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Serwis IGN, powołując się na źródło wprost z firmy Brash Entertainment, poinformował, iż gra Piła (Saw) tworzona jest na znanym i cenionym silniku Unreal Engine 3 na którym powstaje m.in. takie gry jak Bioshock, Gears of War czy Turok 4. Gra Piła powstaje już pół roku i zadebiutować ma w październiku 2009r. na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Gra Piła nawiązywać będzie do popularnej serii horrorów z tą samą nazwą w której umierający na raka Jigsaw zamyka ludzi w skomplikowanych pułapkach skonstruowanych przez siebie samego. Nie wiadomo jednak której dokładnie części dotyczyć będzie gra.

Opis gry
    Jigsaw zabił Twojego partnera i zrujnował Ci życie. Teraz na domiar złego zamknął Cię w zamkniętym przytułku, nad którym sprawuje pełną kontrolę. Jeśli uda Ci się pokonać jego brutalne zagadki i przetrwać ten koszmar, być może dojdziesz do prawdziwych powodów, którymi kieruje się morderca.

Saw to długo oczekiwana gra z gatunku survival horror na podstawie kultowej serii filmów, znanych w naszym kraju pod tytułem Piła. Akcja gry przedstawiona będzie z widoku TPP, zaś fabuła wrzuci nas w zupełnie nową historię, która jednak będzie lawirować między pierwszą a drugą częścią filmu.

Więcej informacji SAW - - wiadomości, recenzje, wideo, screeny - Gamecorner.pl - Gazeta.pl

Mam nadzieję że będzie na x360 pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    O nie! Oby częsci tej gry nie było tak dużo jak filmu, który wyczerpał swoją fabułę już w jedynce(która była genialna imo). Teraz ponoć już VII zapowiedzieli(ma być w 3d).

4. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Piła w 3D... Łamane we wszystkie strony kości, flaki i mózgi w trójwymiarze? Byłby kubek na wymiociny i lek uspokajający na wejściu. W grę raczej nie zagram. Film był niezły szczególnie postać Jigsaw'a i genialny motyw muzyczny ale teraz zszedł na psy z lekka.

5. Tomek2009

Tomek2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na 3d na pewno pójdę a jak gra będzie po polsku to zagram

6. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra bedzie ********* :) Cos typu Silent Hill na pierwsze spojrzenie :p Na gametrailers są gameplaye także kto nie widział niech koniecznie obczai :) Już sie nie moge doczekac :D

7. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    czytałem że jedną z misji jest wyłowienie czegoś z dna kibla, wypełnionego igłami ;-) yuck ;-)

8. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeważnie gry oparte na filmach nie są zbyt dobre ale zobaczymy, zapowiada się ciekawie.

9. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    mam nadzieję że zwiększą ten poziom trudności na który tak narzekali redaktorzy po obejrzeniu filmików z gry... Mianowicie chodziło o proste mini gry na poziomie szkoły podstawowej...

10. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ja czekam z niecierpliwością. Pierwsze 2 części filmu były kozak (jedynka do obejrzenia tylko raz bo za 2 razem jak się zna zakończenie to już tak nie bawi) więc może gierka też nas czymś zaskoczy.

11. Hlebec

Hlebec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zapowiada się ciekawie :p
    ale racje ... jeśli ma być tych części tyle co odcinków mody na sukces (i w tak samo złej jakości) to lepiej niech tego nawet nie zaczynają ... 2 max 3 części ale z dobrą jakością , grafa , grywalność klimat :)

12. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Myślę, że gra nie odniesie takiego sukcesu co film. Jak oglądałem ten film to było mi żal tych ludzi, co wykonywali zadania, a grając to będzie mi wszystko jedno czy wykonam zadanie okaleczając swojego bohatera. Wydaje mi się, że to nie jest dobry materiał na grę.

13. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ja tam czekam z niecierpliwością , na 100% zagram

Akcja gry ma się toczyć między 1 a 2 częścią filmu

14. mardoc4

mardoc4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zapewne bedzie (jak juz jest) totalna kicha i nie wypał.Dziwie sie,że któraś firma podjeła takie ryzyko zrobienia takiej gry, na podstawie tak swietnego filmu.Żal.Ale oczywiscie życze im jak najlepiej heh

15. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    widziałeś gameplay? wg. mnie gra może prawdziwie wymiatać, dość podobny engine jak w SH Homecoming , ale zadania wyglądają co najmniej na bardzo ciekawe =)

16. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
  17. Tomek2009

Tomek2009 Banned

Polubienia:
    0