1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SBK X: Superbike World Championship 2010

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez MrKilljoy, Maj 20, 2010.

1. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Witam!
    Co sadziecie o tej grze?
    Gralem w SBK 09 na PS2 i musze przyznac ze bardzo fajnie sie gralo, szczegolnie na splitscreenie. Ciekaw jestem jak wyglada to na Xboxie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. WaxFetish

WaxFetish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Post trochę po czasie, ale niedawno zacząłem grać i jestem pod dużym wrażeniem.

Jeżeli kogoś ruszają gry motocyklowe takie jak ostatnie wcielenia MotoGP czy SBRC może się rozczarować.
    Sama oprawa to raczej nic szczególnego - grafika pomijalnie lepsza niż w poprzednim SBK (jeżeli w ogóle lepsza).
    Dźwięki silników są poprawne, muzykę wyłączyłem więc nie wiem. Najbardziej brakuje huku wiatru, który pojawiał się już w tego typu grach wraz ze wzrostem prędkości.

Samo odwzorowanie tego czym w rzeczywistości jest prowadzenie motocykla to jak dla mnie zupełnie nowa jakość.
    Nie grałem w TT na PS2, nie wiem czy było lepsze czy gorsze. Reszta została daleko z tyłu.

Poza tym, że jeżdże na codzień to nie jestem szczególnym motocyklowym autorytetem.
    Można za to zajrzeć na FB gry: SBK:X - jest tam kilku znających się na rzeczy komentatorów.
    Grałem do tej pory tylko w trybie full sim, z wyłączonymi zniszczeniami i zużywaniem opon. Pozostałe tryby, szczególnie arcade są pewnie podyktowane czynnikami komercyjnymi.

Słabe recenzje w prasie, to głównie wynik frustracji poziomem trudności i skupiania się nie na tym co jest w tej grze istotne.

4. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Brzydka grafika , gra dosyć trudna ogólnie przeznaczona dla fanów tego typy gier ja ją wyłączyłem po 30 minutach.

Wczytywanie...

Poleć forum