sc: conviction

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Albo o Xlink Kai
Albo o Xbox Live?

Jest tryb c-op bedacy prologiem singka, z wlasna fabula i para agentow
Drugi tryb to Hunter czyli walka przeciwko wrogom na danej planszy
Trzeci tryb - walka z falami wrogow jednoczesnie broniac EMP
4 tryb - wyscigi kto zabije wiecej wrogow
 

MatGar

Banned
Ja mam do Was takie pytanie. Mam taką misje. Jestem w wesołym miasteczku i mam zabić 3 panów w garniturach w ciemności żeby żaden cywil mnie nie widział. Nie wiem jak to przejść, oni do tego miejsca gdzie jest ciemno w ogóle nie chcą przychodzić :( Proszę o pomoc.
 

EasyMan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema. Czy jest możliwość grania w tego sfabularyzowanego co-opa samemu? Bo ten podzielony ekran mnie wkurza, a jak nie to twórcy spaprali sprawe...
 

maka2020

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma takiej możliwości. Spaprali sprawę? To, że nie możesz (nie chcesz) grać przez Live/split screen nie znaczy, że tryb jest zły (powiedziałbym, że jest lepszy niż kampania singlowa).
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
matgar nie wiem, u mnie szli grzecznie
 

-=Rothen=-

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam do Was takie pytanie. Mam taką misje. Jestem w wesołym miasteczku i mam zabić 3 panów w garniturach w ciemności żeby żaden cywil mnie nie widział. Nie wiem jak to przejść, oni do tego miejsca gdzie jest ciemno w ogóle nie chcą przychodzić :( Proszę o pomoc.
Wystarczy za nimi iśc,sami wchodzą w ciemne miejsca :D
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Siema. Czy jest możliwość grania w tego sfabularyzowanego co-opa samemu? Bo ten podzielony ekran mnie wkurza, a jak nie to twórcy spaprali sprawe...
Teoretycznie, bierzesz tryb Denied Ops > Hunter i mozesz grac na tych samych mapach co coop, ale niema w tym zadnej fabuly - misje sa takie same (doslownie idziesz tak samo), ale chodzi o zabijanie gosci (masz napisane ile pozostalo do gosci zabicia).
 

MatGar

Banned
a ten sc ma system link, mozna grac przez xlinka?
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
po 1 sprawdz sam
po 2 - ma
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Grał ktoś na realistic? jest trudno? bo przymierzam się aby pograć na tym poziomie.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Single - prosto
Co-op troche trudniej
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem ;d
Zamówiłem pre-ordera wersji polskiej i dostałem dodatkowe pudełko z dvd making of, komiksem i kodem na dodatkową zawartość w grze.
I tu jest problem - gdy w menu wchodzę w Dodatki to tam nie ma opcji "wymień kod" .
Ktoś ma pomysł jak tu zaradzić?
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj ten kod wpisać tak jak golda.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
jest za krótki ;/
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj rano przeszedłem Splinter Cella na średnim poziomie gdzieś z 10h (nie liczyłem) i po przejściu mówię że gra jest rewelacyjna :D
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Ja przeszedlem go na srednim w max 6h.

Fajnie by bylo gdyby ktos kto ma oryginala napisal jak wyglada gra online.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Singiel nie kończy się na singlu...
Są jeszcze takie jakby Challenge, i do tego coop chociażby w splicie.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pirata i do tego zbanowana konsole a gralem online :p
A gra online wygląda niesamowicie, fabularny co-op wymiata(a jaka koncowka !) pozostale tryby juz mniej ale tez sa dobre ogolnie polecam
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
moglby ktos powiedziec cos wiecej o trybie coop?
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Skolud wrzuć wersją PL dla nas :p
 

Do góry Bottom