1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Scalebound i Gears of War 4 również trafią na PC? The Coalition zapowiada ogłoszenie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 11, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft dzisiaj potwierdził jednoczesną premierę Quantum Break na dwóch platformach. Produkcja Remedy Entertainment dołączyła do grona ekskluzywnych tytułów z Xboksa One, które trafią również na komputery osobiste, ale bardzo możliwe, że to nie koniec dobrych informacji dla fanów blachy. #PCMasterRace

Microsoft wziął na poważnie słowa dotyczące integracji urządzeń z Windows 10. Firma zamierza nie tylko wspierać komputery nowym systemem, a również dzieli się ekskluzywnymi tytułami, które początkowo zostały zapowiedziane wyłącznie na Xboksa One. Według oficjalnych informacji na obu platformach zagramy w:

• Gears of War: Ultimate Edition
    • ReCore
    • Fable Legends
    • Sea of Thieves
    Aktualnie nie otrzymaliśmy oficjalnych informacji o Scalebound i Gears of War 4, ale redakcja GameSpotu w prezentacji Quantum Break na PC wrzuciła następującą wiadomość:

Informacja została szybko zmieniona, ale patrząc na ostatnią modę, możemy w najbliższym czasie spodziewać się stosownej prezentacji. Warto tutaj na pewno wspomnieć, że Rod Fergusson, czyli szef The Coalition (ekipa pracująca na Gearsami) zapowiedział prezentację nowych materiałów następującym gifem:

Na zakończenie tylko dodam, że 25 lutego odbędzie się duża impreza Microsoftu, na której mamy otrzymać kolejne konkrety na temat integracji urządzeń z Windows 10. Phil Spencer potwierdził, że na wydarzeniu zobaczymy nowe gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. sephitorh

sephitorh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teraz X1 będzie miało może ze 2 exy. Microsoft sam wykańcza swoją konsole.

5. barteknh20

barteknh20 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Nie do wiary hehe tyle nowości

6. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Aż tak Cię boli że kolega zagra w twoje gearsy na PC?

Sam w sumie po cichu liczyłem że wyjdą na PC bo 1 i 2 ograłem na 360 a teraz już mam tylko PC :p.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jeszcze patrzeć, jak dadzą Forzę na PC i możemy już pomachać marce Xbox :)

8. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co za debile...

9. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie mam problemu z tym, że więcej osób zagra w jakiś tytuł. Nawet popieram tą inicjatywę bo jako konsolowiec i tak nie pozbędę się Xboxa na rzecz komputera. Zresztą jest ogrom osób które też tego nie zrobią więc sama konsola nie powinna na tym szczególnie stracić. A dzięki większej bazie graczy deweloper gry lepiej zarobi i postara się bardziej w przypadku kolejnego tytułu.

Ale i tak jestem wściekły bo wchodząc na ppe czytam komentarze trolli z ps4 śmiejących się z MS i traconych exów. I to wywołuje we mnie taki ból d$&y, że żadna maść na to nie pomoże.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Żal. Czemu niby M$ ma dawać exy na PC.. a Sony nie? Kij ma dwa końce jak PC'towcy chcą grać w exy od M$ to niech grają też od Sony. Ja sam z chęcią zagrałbym w gry z PS4.

Jeżeli to ma działać tylko w jedną stronę i ma Nas to pozbawiać exów na XO to jestem zdecydowanym przeciwnikiem takiego zabiegu.

Później jak jest zestawienie np. exów na PS3, a X360 to nic dziwnego, że PS3 miażdżyło X360.
    Czyżby podobna sytuacja miała być między PS4, a XO..

krzys1190 lubi to.
  11. Dzimir

Dzimir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam jestem zadowolony, kupiłem xo dla forzy i halo jak jeszcze to przeportuja ze skrzynki tylko pad ze mna zostaje i sporo oszczednosci z drogich gier oby dodawali gry do steema i bedzie piknie ;)

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Oby takie płaczki znikły z xo świat będzie lepszy .

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Świat będzie lepszy jeśli niektórzy posiadacze XO (m.in. Ty) w końcu przestaną klaskać na wszystko co wymyśli i powie Microsoft. Myślisz tylko o sobie, a nie myślisz jak to wpłynie na sprzedaż konsoli, co nie? Już teraz XO względem PS4 jest głęboko w d..., a co dopiero będzie po super pomyśle Microsoftu fuzji z Win10? W następnej generacji ludzie Xboxa będą mogli go sobie tylko wyobrazić, bo pewnie nie powstanie ze względu na brak zarobku z tej marki.

14. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Niestety tak, to nie działa, bo im więcej platform tym gorsza gra wychodzi...

15. Maik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Juz grzeje moje 120 mb/s i szukam na ******* gerasow :D ms dawaj to szybciej na PC

16. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą:D Ilość platform ma dość marginalny wpływ na jakość samej gry poza sytuacją gdy pisząc tylko na jedną platformę deweloper skupi się na maksymalnym wykorzystaniu możliwości danego sprzętu. Ale to już zależy tylko od twórców bo można zrobić genialną multiplatformę jak GTA V jak i przeciętnego exa jak Ryse.

Mam nadzieję, że sobie tylko żartujesz...

17. Maik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Chciałem tylko wywołać gówno burzebo wiem jak niektórych konsolowcow to drażni ^^.
    A tak poważnie to bym też ściągał ta grę jak by był sam single player ^^ ale dla multiplayer-a kupie za złotówki ;)

Biały406 lubi to.
  18. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przecież MS juz od dawna mówił że chce zrobić fuzje więc nie wiem o co to całe zamieszanie,fajnie by było zagrać ze znajomymi którzy mają x1 online. MS chce promować swojego win 10 a że ma narzedzie x1 do tego to nie rozumiem w czym problem. Ludzie którzy graja na x1 i tak dalej będą grać. Sam zakupiłem PC i jestem zadowolony .Śmieszy mnie ta cała polityka kupowania kilku konsol i pc żeby ograć wszystkie gry.Każda gra powinna być multiplatformowa. Nie cieszcie się z piracenia bo na bank będzie denuvo, ale przynajmniej gry będą tańsze dla PC,za to sprzęt do grania trochę droższy.

MarioOL lubi to.
  19. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Moim zdaniem EXy które miał ONE były jakąś tam walutą przetargową która wpływała pozytywnie na wybór tej właśnie konsoli.
    Teraz ONE stracił wszystkie asy z rękawa, nie dość że konsola ma słaby hardware, Kinekt został spisany już dawno w zasadzie na straty to jeszcze konsola straciła najlepsze gry na wyłączność, - więc trochę lipa...
    Nie mniej jednak jestem i byłem zdania że każda gra powinna być dostępna na każdej platformie, tylko pytanie ile osób które wybrały ONE dla właśnie tych kilku EXów nadal pozostała by przy takim właśnie wyborze lub ile osób które nie były do końca przekonane do wyboru i nie kupiły jeszcze ONE nadal będzie zastanawiać się nad jej zakupem ?
    Nie mniej jednak ja osobiście jestem bardzo zadowolony z takiego posunięcia, bo akurat chętnie zagram w Quantum Break i nowe Gearsy na PC - bo tego mi na kompie brakowało :)

Biały406 lubi to.
  20. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

A co mnie obchodzi sprzedaż konsoli człowieku ? Płacą mi za to ze sprzeda się wieksza jej ilość ? Gram bo lubię i mam gdzies ktora gra gdzie wyjdzie gry powinny być dla każdego powinny łączyć nas graczy ale co niektórzy nie dojrzeli chyba by cieszyć się z tego co im oferuje obecny czas i wiecznie marudzą . Xo w dupie względem ps4 ? A na co patrzysz na cyferki ? Ja mam z kim grać i w następnej generacji też będę miał z kim grać i nie bardzo interesuje mnie to ze będzie cos się lepiej lub gorzej sprzedawało. Są ludzie co grają tylko na konsolach i fakt ze te same gry wyjdą na pc tego nie zmieni .

MarioOL i Biały406 lubią to.
  21. Kil3r

Kil3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Teraz beda wypuszczac pctowe wersje z lepszymi ustawieniami,z lepsza rozdzielczoscia i pewnie tansze ,a jeszcze sie na tym pomysle przejada bo xbox straci a na windowsie poleca piraty hehe.W kazdym razie swietnie mi sie gra na konsoli i sie jej niepozbede ale takie radyklane ruchy z dupy troche mnie wczoraj wytracily z rownowagi ,nagle takie rzeczy sie dzieja co sie w konsolowej pale nie miesci ,a kiedsy niechcieli kolejnych Girsow wypuszczac na pc bo Blesinski smial sie ze komputery sa za slabe i maja tlyko zintegrowane karty grafiki.Sony nic nie musi robic bo Ms popelnia bledy i na tym korzystaja

Wczytywanie...

Poleć forum