1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! „Scalebound jest darem dla Xboksa One” - Microsoft wypowiada się o produkcji Platinum Games

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 18, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy pięknej i niebezpiecznej Bayonetty pracują teraz nad nowym IP dla sympatyków Microsoftu. Scalebound zadebiutuje wyłącznie na Xboksie One i zdaniem Aarona Greenberga ta produkcja zainteresuje szerokie grono odbiorców.

Scalebound zostało zaprezentowane w 2014 roku na E3, ale dopiero kilka miesięcy temu mogliśmy zerknąć na pierwszy fragment rozgrywki. Gra zapowiada się wyśmienicie i możemy mieć pewność, że miłośnicy dzieł Platinum Games nie będą narzekać.

W sprawie tytułu wypowiedział się dyrektor marketingu gier w Microsofcie – Aaron Greenberg – który nie ukrywa, że ten tytuł jest bardzo ważny dla jego firmy:

Zdaniem Greenberga ta gra trafi w gusta wielu graczy, ponieważ Japończycy tworzą tytuł dla swoich oddanych fanów, ale również ludzi, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z ich tytułami:

Cieszą mnie słowa Aarona, bo wierzę, że Microsoft w odpowiedni sposób zareklamuje tę grę. Japończycy z Platinum Games w ostatnim czasie nie zawodzą i ich każda kolejna produkcja odnosi spory sukces… Szykuje się killer na Xboksa One? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem szczerze, że tytuł bardzo mnie intryguje i z miłą chęcią zagram w niego. Co najważniejsze jakoś tak przypomina mi klimaty jRpg, które lubię ;).

4. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po pierwszym gameplayu system walki mi się nie podoba taki trochę sztuczny, ciekawe czy będzie open world. Ogółem czekam na grę, Oby oczekiwanie było warte. No i liczę że już będzie na DX12 1080p i 60 fps :-D

5. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Typowa kolorowa japońska gra. Chyba utrapieniem, a nie zbawieniem no chyba, że kogoś takie kijowe gierki jarają to ok...

6. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokladnie. Wolalbym porzadne IP (nie strzelanke, ewentualnie sequel Sunseta), w zachodnim stylu niz jakis japonski symulator pogromcy smokow.

7. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Panowie się czepiają. O to chodzi w grach że mogą ponieść się fantazją i zrobić kolorową pizgankę ;-) Sam takie gry lubię. Zawsze mamy wybór, nie podoba mi się to nie kupuję :) A tak w ogóle to wiedźmin też jest kolorowy a grają w niego miliony :-D

8. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Ale ma ciekawą fabułę, dialogi i wszystko inne co zjada takie gierki na śniadanie.

Julian1916 lubi to.
  9. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A tutaj fabuła nie jest jeszcze znana więc nie ma co z góry oceniać ;)

10. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co jest złego w kolorach? Ja nie mogę już patrzeć na te szarości więc wszystkie weselsze barwy witam z otwartymi ramionami. Ewengard wspomniał o systemie walki. Faktycznie jest jakiś dziwny i przypomniał mi o takim syfiastym japońskim tworze jakim był God Eater. Więc narazie nie jestem szczególnie zainteresowany tym tytułem, ale będę obserwował co z tego wyjdzie.

Wczytywanie...

Poleć forum