1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Scalebound ma ogromną szansę stania się "grą wszech czasów"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie od dziś wiadomo, że Platinum Games to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza ekipa tworząca slashery. Na swoim koncie mają już na przykład oszałamiającą Bayonettę 2, Metal Gear Rising: Revengeance, a wśród tych perełek znajdzie się również Scalebound.

Póki co o samej grze wiemy niewiele, lecz z uwagi na to, czym, praktycznie od zawsze, zajmuje się Platinum można być pewnym, że będzie to krwisty slasher pokroju tych wymienionych powyżej. Aby jeszcze bardziej podkręcić nasz hype na tę produkcję wypowiedział się o niej Ken Lobb w podcaście The Inner Circle.

Wyjaśnił w nim, iż wbrew pozorom, jakie wytworzyły się w umysłach niektórych osób Scalebound nie będzie grą o tropieniu i łowieniu potworów jaką chociażby jest Monster Hunter. Dodatkowo to co już widział określił jako "definitywnie wielki tytuł AAA".

Pan Lobb jest bardzo podekscytowany nadchodzącą grą Platinum Games, również dlatego, iż jego zdaniem ich dzieło może zyskać miano "The game of all time".

Ile w tym PR-owego bełkotu, a ile realnej fascynacji tym tytułem zweryfikuje przyszłość, jednakże znając talent Japończyków jestem spokojny o rezultat ich pracy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Metal Gear rising chyba sukcesu nie odniósł. Więc nie wiem czym chcą się chwalić.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    buehehehe. Grą wszech czasów jest GTA. I tego tronu nikt jej na razie nie zabierze :p

DJDIDO88 i ROBI772 lubią to.
  5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Kłamiesz bo gra wszech czasów to... Mario :D Btw. Czekam na tego ich slashera :3

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pokemon! :D

7. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczerze powiem, że ani Bayonetta ani MG mnie nie zachwyciły i chyba nawet nie dograłem do końca, ale
    Scalebound może okazać się ciekawe. Tylko od razu gra wszech czasów?? A co panowie z Call of Duty?? Według mnie wyniki sprzedaży mówią same za siebie.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dla mnie grą wszechczasów jest " The Last Of Us" i dodatek " Left Behind ".

Czekam na kontynuację.

Wczytywanie...

Poleć forum