Scene it? BOS

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
1. Siemanko, ja z takim pytaniem... czy jest cos takiego jak spolszczenie jakies nieoficjalne do "Scene it? Box Office Smash" ?

Z angielskim na bakier nie jestem, a wręcz odwrotnie jednak niektóre zwroty sprawiają kłopot :)

2. Czy mogę gdzieś kupić grę Trivial Pursuit po POLSKU?

3. Znacie jakies takie podobne gry familijne na zasadzie teleturnieju? :)




Pozdro :)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
3. Polecam buzza.Nie wiem czy wyszło na xboxa 360, ale u kumpla gralismy na ps3.Dostajesz kontrolery(czerwony przycisk i cztery kolorowe), i normalnie masz pelny polski, nawet lektor jest.Sa rozne konkurencje, mozna pobierac pytania z neta.Ogolnie masa funu i ********* gra
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
3. Polecam buzza.Nie wiem czy wyszło na xboxa 360, ale u kumpla gralismy na ps3.Dostajesz kontrolery(czerwony przycisk i cztery kolorowe), i normalnie masz pelny polski, nawet lektor jest.Sa rozne konkurencje, mozna pobierac pytania z neta.Ogolnie masa funu i ********* gra
Buzz to ekskluzive dla ps3 (jest jeszcze na psp). A na x360 masz scen it(tylko englisz) i 1vs100 (bardzo fajna gra z prawdziwymi nagrodami i tylko po Angielsku ofkors:confused: ). Z familijnych gier moge Ci polecic Brain chalange na xbox live arcade.
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
(...) Brain chalange na xbox live arcade.
Brain Challenge chyba tez tylko po angielsku, ale bardziej chodziło mi o quiz jakis fajny.

Buzz to fakt, exclusive dla PS3 :/ Scene it? jest super, ale bylo by %$&^ gdyby był Polski język :)

Ech... dlaczego nie ma polskich developerów dla X360, którzy spolszczą gry? :/
 

muniek110

Użytkownik
Użytkownik
na x'a jest bardzo mało gier w pełnej polskiej wersji językowej. A na nieoficjalne spolszczenie nie licz gdyż:
-ban
-cholernie trudno jest stworzyć takie gry
-skąd ci by do tego wziąć polskiego lektora
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Ech... dlaczego nie ma polskich developerów dla X360, którzy spolszczą gry? :/
Bo jestesmy najbardziej spiraconym krajem w Europie? Bo kupi jeden, walnie na Rapidshare, a reszta ściągnie?
Ot widzisz, narazie u nas lepiej wydawcom brać z magazynu wydanie europejskie w jezyku angielskim i takie sprzedawac na naszym terenie. Co lepsza produkcja dostanie napisy PL, ale na tym sie skonczy bo wydawca patrzy głównie na zyski.
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Polska najbardziej ... koń by się uśmiał...

Byś sobie sprawdził jak inni w europie piracą to by Ci szczęka opadła a w paru krajach to nawet koło kiosku stoi koleś i sprzedaje gry pirackie ;] Nie dlatego, że piractwo jest śmieszny jesteś tym stwierdzeniem... Coraz więcej wychodzi gier po polsku niż popatrzmy na to 2 lata temu, więcej na konsole jest itd. Po prostu można powiedzieć, że spadek lekki jest z tworzeniem na polski ze względu na kryzys, na to, że boją się stracić przez to,że niektóre gry bez jakby to powiedziec bez przeszłości (które nie są znane) mogą się słabo sprzedać. Na ps3 tyle samo wychodzi i jakoś nie ma piractwa...
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
Polska najbardziej ... koń by się uśmiał...

Byś sobie sprawdził jak inni w europie piracą to by Ci szczęka opadła a w paru krajach to nawet koło kiosku stoi koleś i sprzedaje gry pirackie ;] Nie dlatego, że piractwo jest śmieszny jesteś tym stwierdzeniem... Coraz więcej wychodzi gier po polsku niż popatrzmy na to 2 lata temu, więcej na konsole jest itd. Po prostu można powiedzieć, że spadek lekki jest z tworzeniem na polski ze względu na kryzys, na to, że boją się stracić przez to,że niektóre gry bez jakby to powiedziec bez przeszłości (które nie są znane) mogą się słabo sprzedać. Na ps3 tyle samo wychodzi i jakoś nie ma piractwa...
Porownujesz nas z Ukraina ? A co do ps3 to tam nie ma piractwa bo...
-cena plyt bray
-cena nagrywarki bray(a tak w ogole ile wazy grana ps3 ?)
-pewnie jeszcze cos by sie znalazlo:rolleyes:
A w Polsce jest tak malo gier w naszym pieknym jezyku bo
-piractwo, ktore jak na eu jest wysokie
-slaba sprzedaz a co za tym idzie bardzo kiepski rynek zbytu
-tak jak wyzej, zapewne jest cos jeszcze ale te 2 punkty wystarczaja do zaszufladkowania nas razem z Afryka:confused:
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Polska najbardziej ... koń by się uśmiał...
No na przykład twórcy Sims 3 niedawno sami na konferencji prasowej przyznali ze najbardziej piracona Sims 3 jest w Polsce i Chinach.

Na szczęście trochę się to zmienia, na przykład taka ikona piractwa w Polsce- Stadion X lecia i handel na nim już prawie jest historią, idzie ku lepszemu, ale dużego polepszenia jeszcze nie ma :D.
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
No tak ja nie mówię, że piractwo jest małe u nas ale w porównaniu z niektórymi krajami jesteśmy lepsi. Zobacz na nasze zarobki, na zarobki UK i porównaj cenę gier. Dzisiaj tak patrzyłem i preorder FM3 kosztuje 39 funtów a u nas będzie od 169 do 260 :D ja sam znam dwa sklepy u siebie w mieście gdzie kwa stara gra na ps3 która wyszła wraz z nią kosztuje nadal 300 zł o_O U nich pracujesz 2 h i masz na grę i na coś jeszcze a u nas pracujesz kwa tydzień i starczy Ci ledwo na grę.

Raps o sims 3 czytałeś na onecie . tam takie brednie pisza jak na wp. Jest dużo więcej państw gdzie piractwo jest większe niż u nas .

Ale dobra kończmy offtop bo się posypia warny. Po części się zgadzam a po części nie :p koniec
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
No tak ja nie mówię, że piractwo jest małe u nas ale w porównaniu z niektórymi krajami jesteśmy lepsi. Zobacz na nasze zarobki, na zarobki UK i porównaj cenę gier. Dzisiaj tak patrzyłem i preorder FM3 kosztuje 39 funtów a u nas będzie od 169 do 260 :D ja sam znam dwa sklepy u siebie w mieście gdzie kwa stara gra na ps3 która wyszła wraz z nią kosztuje nadal 300 zł o_O U nich pracujesz 2 h i masz na grę i na coś jeszcze a u nas pracujesz kwa tydzień i starczy Ci ledwo na grę.

Raps o sims 3 czytałeś na onecie . tam takie brednie pisza jak na wp. Jest dużo więcej państw gdzie piractwo jest większe niż u nas .

Ale dobra kończmy offtop bo się posypia warny. Po części się zgadzam a po części nie :p koniec
Dobra rada kolego:)Jedz do uk, po co sie meczyc :rolleyes:Do dam Ci tyle,ze w Ie podczas kryzysu za slaba tygodniowke kupisz 2x xbox arcade:cool:
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Ja się wcale nie męczę ;) Po prostu mówię jak jest :) Tylko irytuje mnie jak każdy napieprza na piratów itd ;) bo każdy kiedyś nim był :) Ich sprawa czy ściągają czy nie :)
Nikogo potępiać nie mam zamiaru i gadka bo to przez piratów itd. jest dla mnie głupotą i zwalania wszystkiego na osoby albo na najłatwiejszą z rzeczy, nikt nie powie, że to przez zarobki, nikt nie powie, że to przez to iż w polsce sobie zwiększają marżę, tylko każdy będzie jechał po osobach tych których nie stać na grę a chcą sobie pograć. Wkurzają mnie osoby które mają kasę na 3/4 gry na miesiąc do tego spokojnie starcza im na wyżywienie i jeszcze odłożą a piracą, tak samo jak osoby które piracą chwala sie tym i jadą po tych co grają na oryginałach. Jakby to powiedzieć, " KAŻDY ORZE JAK MOŻE". Piractwo nie zniknie ale jeśli by zarobki były większe, zmniejszyły się ceny gier to więcej by osób kupiło oryginał. Sam kupuje gry jak znajdę fajną ofertę ale też gram na backupach i się tym nie chwale... Ci co grają na oryginałach natomiast pieprzą, ze każdy może przynajmniej raz na jakiś czas kupić grę, tak jest ale nie wszyscy mogą ;) Nie mam zamiaru tego ciągnąć

koniec offa
 

Wirahha

Banned
Użytkownik
Ja dodam tyle iz watpie w to, ze gdybysmy mieli hajs to gry kupowalibysmy w sklepach. Ot taka polska mentalnosc... Dokladnie kazdy daje sobie rade na swoj sposob i tak ma byc :]
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
OK, trochę zeszliśmy z tematu, ale to nic, ja dodam coś od siebie.

1. Polska nie jest państwem "spiraconym", np. w takim Libanie wchodzisz do sklepu i masz wszystkie ściany i stoły na środku z płytami w foliowych opakowaniach i nadrukach na płytach robionych przez amatorów "piracenia".

2. Uważam, iż u nas nie ma gier po Polsku właśnie przez to że wszyscy przerabiają konsole i "piracą", wtedy nie opłaca się developerom polszczyć czegoś co się i tak sprzeda w nakładzie kilkunastu sztuk.

3. Gry NIE SĄ DROGIE. Sorry, ale jeśli Wy mi rzucacie, że gra nowa kosztuje 200/300 zł to chyba żyjecie w świecie "nie dla idiotów", gdzie wszystkie gry mają marżę razy dwa. Na allegro nóweczki kosztują nawet od 50zł. Faktem jest, że nowe produkcje stoją w granicach 120-170zł, ale zawsze można poczekać. Ja sam nie "piracę" i kupuję gry używane, od ludzi których stać na nówki. Płacę grosze za gry w praktycznie idealnym stanie. Przykłady? Już lecę:

* Dragon Ball BL - nówka - 145zł
* GTA 4 - prawie nowka, jeszcze plomba (rozerwana ale przyklejona) -
98zł
* Army Of Two - także jak nówka - 55zł
* LOST - 43zł
* PES 2008 - 50zł
* Assassins Creed - 62zł
* Scene it? BOS NÓWKA, cały zestaw - 98zł (przecena w Kolporterze)

i inne...

To naprawdę niedużo w porównaniu do tego co wydajcie codziennie! Ja kupuję sobie jedną grę na miesiąc średnio. To niewiele te około 70zł. Chyba za coś też kupiliście konsole, nie?
 

Do góry Bottom