1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Schłodzenie i wyciszenie xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Starr, Lipiec 17, 2012.

1. Starr

Starr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Ostatnio w moim xboxie falcon z jtag wymieniłem oryginalne wentylatory delty na 2x silentiumpc zephyr 60 i podłaczyłem do fabrycznego złącza 3-pin. Wymieniłem też pastę na zalman stg2 i dałem radiatorki na pamięci i hana. Po godznie w hawx 2 tempertury skoczyły do około: cpu 60 gpu 70 ram 70 mobo 40. Wentylatory są ustawione na auto ale głośno chodzą, jak skręciłem je do 60% to temperatury skoczyły o 20 stopni i na 70% tak samo ale chociaż cicho chodziły. Przede wszystkim chodzi mi oto aby wyciszyć xboxa ale tak aby te temperatury tak nie skakały i nie chcę robić dziur w obudowie. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum