1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ściąganie dem-dziwna sprawa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rokicz123, Marzec 22, 2009.

1. rokicz123

rokicz123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Chciałem ściągnąć demo gry Resident Evil 5 i wyskoczyło coć takiego: "Uprawnienia tego konta nie zezwalają na pobranie zawartości z tą oceną". Chodzi o mój wiek? Podałem swój prawdziwy czyli że nie mam skończonych 18 lat.
    2. Druga sprawa-czy to oznacza że jeżeli pójdę do sklepu po punkty Microsoft i będe chciał ściągnąć np GTA Lost and Damned to też wyskoczy ten komunikat? PROSZĘ pomóżcie nie chcę wyrzucić kasy w błoto :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odłącz konsolę od LIVE i spróbuj ponownie.
    GTA Lost and Damned można normalnie ściągnąć, nie ma żadnej regionalnej blokady :).

4. rokicz123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie oto chodzi :(
    Nie chodzi mi o blokadę regionalną tylko o mój wiek.Czy będe mógł ściągnąć GTA Lost and Damned mimo że nie mam 18 lat?

5. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    możliwe że blokują pewne rzeczy dla osób niepełnoletnich (klasyfikacja PEGI) np. w Stanach bardzo tego pilnują ale wydaje mi się że można datę urodzenia modyfikować w ustawieniach konta

6. rokicz123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jak? Gdzie są te ustawienia konta? Przeszukałem całą konsolę i nic :( Nie chce wyrzucić kasy w błoto.Boję się że wyskoczy że jestem za młody i 1600 punktów na nic:(

7. kubaj

kubaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Punkty o ile dobrze kojarzę są pobierane tak ż dopiero jak konsola zaczyna ściągać to są pobierane a nie na takiej zasadzie ze klikasz pobiera pkt i potem pisze ze masz za mało lat.

8. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    niekoniecznie,ktoś kiedyś pisał że chciał pobrać jakąś paczkę map (nie pamiętam do jakiej gry)punkty ściągnęło ale wyskoczyło że blokada regionalna tzn. "element niedostępny z tej lokalizacji" :( więc ostrożnie bo 1600 punktów piechotą nie chodzi

Wczytywanie...

Poleć forum