1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Śćiąganie dem/wersji trial na dysk twardy a neostrada Tp

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bombel2009, Wrzesień 25, 2009.

1. Bombel2009

Bombel2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Na pewno wielu z was śćiąga dema/wersje trial z Xbox Live.I tu moje pytanie.Ile czasu zajmuje wam śćiągnięcie takiego dema???.Powiedzmy że ma ono 835 MB(Shadow Complex).W jakim przedziale czasowym to demo powinno mi się śćiągnąć?

Edit:Jeśli możecie to podajcie w tym temacie:
    1)Jakie demo/wersje trial śćiągneliśćie?
    2)Jaki rozmiar miało dane demo/wersja trial
    3)Ile czasu zajął wam download takiego dema??

2. Lotnik421 Xbox One

3. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trochę dziwna forumuła pyt. ponieważ nie podałeś konkretnego wariantu neo. Ja mogę ci podać czas downloudu Shadow Complex, o którym sam zresztą wspomniałeś na neostradzie 1MB.

1. Shadow Complex
    2. 835
    3. Około 140 min.

4. Bombel2009

Bombel2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. mtplayer

mtplayer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    policz sobie najbardziej optymistyczną wersję czyli max prędkością swojego łącza, w przypadku 1Mb neo to 128KB/s, to masz ok 450MB na godzine jeśli będzie szło max, przykładowo wczoraj na takim łączu demo forzy 3 sciągało się jakieś 3h

Wczytywanie...

Poleć forum