1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ściąganie dema z xbox live na pc oraz pytanie odnośnie przeróbki LT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzysztof Nowak, Grudzień 2, 2011.

1. Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam czy jest możliwość pobrania gry (demo) z xbox live na dysk pc?? jeżeli tak to może ktoś mi powiedzieć w jaki sposób lub podać jakiegoś tuta? i jak później wrzucić to na konsole.

Pytanie 2 chce przerobić xboxa poprzez LT i widziałem na allegro że niektóre osoby ogłaszają się że robią to bez utraty gwarancji na konsole
    PRZERÓBKA FLASH XBOX 360 - BEZ UTRATY GWARANCJI ! (1955957747) - Aukcje internetowe Allegro
    co wy o tym sądzicie. oraz jak wgram lt 2.0 jak wygląda późnije z przejściem na lt 3 - trzeba wymieniać coś czy tylko update flasha? Będę mógł wchodzić później na XBL czy już nie??

Oraz jeszcze jedno jak planuje zrobienie tego LT czy mogę teraz mieć konsole podpiętą pod neta czy odradzacie? gdzies czytałem że bez różnicy bo jak będzie lt 3 to i tak aktualki z ms nic nie zaszkodzą temu??

Proszę o podpowiedź jak to jest.

z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Demos - Page 2 , nie tracisz gwarancji to w fat a slim się da nie uszkodzić plomby.
    nie zalecane jest łączenie się z live z powodu nowego zabezpieczenia od ms przez live.
    dopiero lt 3.0 ma podobno gwarantować bezpieczną gre na live

4. Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak wrzucać te gierki na xboxa??
    czyli rozumiem że z XBL można tylko przez konsole ściągać?

Wczytywanie...

Poleć forum