Ściąganie DLC za zbanowanej konsoli i pare pytań o bana

Robinq

Użytkownik
Użytkownik
Na początek chciałbym powiedzieć, że czytałem BAN FAQ i nie uzyskałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

1. Czy na zbanowanej konsolii mogę sciągać DLC i gry XBA?
2. Czy jeśli odbanuję sobie dysk to mogę go dać komuś kto ma niezbanowaną konsolę, on mi kupi DLC albo jakieś gry a następnie mi go odda to czy to co ściągnął będzie działać?
3. ,,Savy na dysku niestety też zostaną uszkodzone - tylko wówczas jak został jakiś save nadpisany na zbanowanej konsoli" - tego nie rozumiem. Czyli jak dostanę bana to wszystkie savy mi się zrypią?
4. ,,Na dysku profil przez nas utworzony zostanie uszkodzony - Na zbanowanej konsoli będzie dobrze. Mowa o przeniesieniu dysku do niezbanowanej konsoli" - tego też nie rozumiem. Chodzi o to że nie mogę użyć mojego starego profilu na zbanowanej konsoli? Czy tylko mogę go używać poprzez odzyskanie go na niezbanowanej?
5. Jak będę grał offline na zbanowanej konsoli to mogę przenieść profil na niezbanowaną i GS które zdobyłem grając po banie będą zapisane?
6. Pytanie podobne do 2giego. Jeśli mam przerobioną konsolę nigdy nie podłączoną do LIVE to czy mogę kupić M$ pointy na allegro, dać dysk kumplowi (nieprzerobiona konsola) on mi ściągnie co chce to czy będzie to u mnie działać?
 

Robinq

Użytkownik
Użytkownik
Bump
 

65userow

Banned
1.Nie
2.Nie chyba
3.Wszystko sie zrypie.
4.Mozesz go na drugiej konsoli przeniesc tylko przez odzyskiwanie kont.
5.Profil uszkodzony
6.Zalezy czy masz bana na przerobionej.
 

Do góry Bottom