Ściąganie obudowy konsoli

pulpido

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Planuje przemalować sobie obudowę konsoli i ciekawi mnie jedna sprawa. Jak ściągnę obudowę z x'a żeby ją przemalować to stracę gwarancję?
 

Ingvar

Banned
Stracisz gwarancje.
 

Kamikaze

Banned
Jeśli pomalujesz i odesłałbyś w tej przemalowanej obudowie to tracisz, jeśli będziesz miał zapasową niepomalowaną i z plombami to nadal masz gwarancje
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
No pewnie ze stracisz bo zerwiesz plombe.

Co do otwierania to zdejmujesz przod - faceplate nastepnie podhaczasz 3 zaczepy i na chama ja zdejmujesz, nie boj sie bedzie halas, ale sie nic nie polamie i nie zniszczysz tylnich zaczepow.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
E tam można ładnie ściągnąć.

NIe stracisz gwarancji jak pomalujesz, ALE jak odeślesz to tak jak koledzy wyżej napisali - stracisz tę pomalowaną bo wymienioną Ci na "czystą". Ja przed sprzedażą konsoli zmieniłem obudowę i naklejki z SN konsoli itp bo chciałem sobie herb Legii zostawić:)
 

pulpido

Użytkownik
Użytkownik
A ile obejmuje gwarancja na x'a? Czyli jak przed odesłaniem kupie sobie czystą obudowę do x'a to dalej mam gwarancje, a jak odeśle w tej pomalowanej to odeślą mi w czystej, tak?
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Obudowę nie tak trudno się sciąga tutaj masz poradnik krok po kroku Jak Rozkręcić Twojego X360? - PSP-TEAM.PL - Forum o PlayStation Portable, PSP, ja plombę podgrzewałem suszarką i łatwiutko schodziła później możesz sobie ją w te same miejsce przykleic i żadnych śladów nie ma.
 

Haas360

Użytkownik
Użytkownik
Tu masz ładny filmik jeśli się zdecydujesz na otwarcie:
YouTube - How To Open An Xbox 360
 

Ingvar

Banned
E tam można ładnie ściągnąć.

NIe stracisz gwarancji jak pomalujesz, ALE jak odeślesz to tak jak koledzy wyżej napisali - stracisz tę pomalowaną bo wymienioną Ci na "czystą". Ja przed sprzedażą konsoli zmieniłem obudowę i naklejki z SN konsoli itp bo chciałem sobie herb Legii zostawić:)

Przecież nawet całkowity idiota w serwisie by się domyślił że skoro obudowa jest pomalowana to znaczy że była ściągana a to oznacza koniec gwarancji. Szczególnie jak jeszcze pod plombami będzie pomalowane. Kretyni w tych serwisach raczej nie pracują.
 

TigraTeam

Banned
Musialby kupic inna obudowe i wtedy pomalowac a oryginał zostawic w razie wysylki na gwarancje poza tym na obudowie jest numer seryjny:)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Przecież nawet całkowity idiota w serwisie by się domyślił że skoro obudowa jest pomalowana to znaczy że była ściągana a to oznacza koniec gwarancji. Szczególnie jak jeszcze pod plombami będzie pomalowane. Kretyni w tych serwisach raczej nie pracują.
Można też pomalować bez zdejmowania obudowy ;) wszystko zależy kto jak robi malunek....
 

Haas360

Użytkownik
Użytkownik
No ale to chyba ma być pomalowana calutka a nie tylko malunek, z tego co zrozumiałem;p
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przecież nawet całkowity idiota w serwisie by się domyślił że skoro obudowa jest pomalowana to znaczy że była ściągana a to oznacza koniec gwarancji. Szczególnie jak jeszcze pod plombami będzie pomalowane. Kretyni w tych serwisach raczej nie pracują.
Dlaczego kolega malował na konsoli normalnie nie ściągał obudowy fakt że dopasował wzór tak aby dziury mógł zasłonić ale dał radę , więc jak się chce to się da .
 

Wojto

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym na twoim miejscu nie ryzykował bo licho nie śpi i może się w każdej chwili zepsuć czego Ci nie życzę.
 

Do góry Bottom