1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ściaganie patchy do gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Crowley, Sierpień 14, 2010.

1. Crowley

Crowley Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam pytanie czy jesli mam bana to moge zrobic tak zeby scignac patcha na czyjas konsole przenies tam swoj profil i na czyjejs konsoli grac w ta gre ,dokladnie chodzi mi o snipera. jesli patch sciagnie sie na konsole powiedzmy na profil kumpla, to bedzie on działac na kazdym profilu czy kazdy profil musi to sciagnac, nawet zbanowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Owszem, aktualizacje do gier nie są przepisane, ani do konsoli, ani do profilu.

To byłoby ryzykowne, jako że twój profil może być oflagowany (nie zbanowany), ale nie słyszałem o przypadku zbanowanie konsoli po użyciu takiego profilu.

Wydaje mi się jednak że łatwiej by Ci było gdybyś samemu ściągnął patcha (np. z XBUC) i umieścił go np. na dysku USB.

Wczytywanie...

Poleć forum