1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ściąganie patchy z www XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kostekw, Wrzesień 19, 2010.

1. kostekw

kostekw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeczytałem ostatnio, że istnieje możliwość ściągania patchy ze strony www XBL. Ponieważ konsolę mam sflaszowaną a nie chcę dostać bana, czy możecie potwierdzić, że jest taka możliwość i gdzie tych patchy szukać, bo nie znalazłem tam żadnego linka do downloadu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Jakie patche do czego ??

4. kostekw

kostekw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Patche do gier, sorry. Właśnie wychodzi F1 2010, wiadomo już, że z bugiem i będzie patch.

5. Rooob3

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Chodzi Ci o zwykłe aktualizacje..
    One są pobierane na konsole wyłącznie za akceptacją, jeśli np. będziesz chciał grać w jakaś grę na MP i np. nie pobierzesz tej aktualizacji to sobie nie pograsz, miałem tak w przypadku COD:MW2 i wywalało do wcześniejszego menu :)... Albo nie ściągałem w BC2 aktualizacji i nie mogłem dołączyć do serwerów na których byli moi znajomi, poprzez dołącz do gry(po to są te aktualizacje żeby poprawiały błędy w grze :) ).
    Bana na przerobionej konsoli tak czy siak wcześniej czy później się dostanie :p... Ale nie wydaje mi się, żeby te aktualizacje gier w tym pomagały..
    Najlepiej mieć teraz oprogramowanie IXtreme LT.. Jeśli masz starsze nie radziłbym się łączyć z netem :p...

6. kostekw

kostekw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chodzi o granie online. Chcę pobrać patcha bo giera wyjdzie z bugiem, który będzie przeszkadzał w graniu offline. Przeczytałem gdzieś, że jak z www wejdę na xboxlive to tam gdzieś mogę ściągnać patch i wypalić na płytce. Tym sposobem uniknąć podłączania konsoli do netu i bana.

7. Rooob3

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Ahaa.. to patche wystarczy ze wyszukasz w google...

8. kostekw

kostekw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super dzięki. Rozumiem, że potem mogę je spalić normalnie alcoholem czy czymś podobnym?

9. Rooob3

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Wydaje mi sie ze beda to instalacyjki i po prostu mozesz wgrac je na pendriva albo płytkę. Chociaz z tego co czytałem to te nowsze nie odczytuje z pendriva ;).. tutaj masz poradnik.
    proszę :) http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/[poradnik]-wgrywanie-patchy-do-gier-przy-uzyciu-pendrive-54438.html

Wczytywanie...

Poleć forum