1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ściąganie plików na dysk przez kabel?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez IamDJfromHell, Kwiecień 18, 2010.

1. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Witam to mój pierwszy post w razie czego ; ) i mam nadzieję ,że ktoś mi pomoże...
    Mam od niecałego miesiąca nowego Xbox'a 360 Elite 120GB (z grudnia 2009r.).
    No i wsio ładnie pięknie śmiga ,lecz niestety gry są strasznie drogie . Na szczęście z konsolą dostałem Forza Motorsport 3 więc jak na razie jest ok .
    Chciałem sobie pościągać gry na kompa i potem z kompa zrzucić na dysk Xboxa czytałem po google ,że to jest niemożliwe i że jedynie można przerobić konsolę i powypalać gry na płytę dvd 2 warstwową + , na innych jeszcze czytałem forach ,że potrzebny jest kabel podczepiany pod kompa przez USB a druga końcówka pod dysk Xbox'a i ,że można normalnie ściągać gry , muzykę , filmy , zdjęcia itp.

Czy to prawda ,że można przez przewód ściągać gry czy to jedynie bujda i mit ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie da się...

Żeby działały gry ściągnięte trzeba przerobić Xboxa i tyle

4. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Czyli przewód jest po prostu do ściągania tylko muzyki , zdjęć i filmów tak ? .
    Zamówiłem sobie z Ebay'a z UK ten przewód i nie wiem do jakiego rodzaju transportu plików on jest

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    do zgrywania profilu, save , themow i dem w obie strony. Niestety muzyki ani filmow nie wgrasz na dysk, a tym bardziej gier chyba ze masz xbr.

Wczytywanie...

Poleć forum