1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sciągnięte gry na Nieprzerobionej Konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gawlas94, Czerwiec 11, 2011.

1. Gawlas94

Gawlas94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Znalazłem w internecie poradnik żeby grać w gry ściągnięta w marketplace przez innych na swojej konsoli. A mianowice udostępniają oni swój profil wraz z grą a my kopiujemy ją na pendraiva który jest przeformatoway jako dysk w konsoli. W związku z tym mam 2 pytania:
    1.Czy to naprawdę działa,
    2.CZy grozi za to BAN.

Za odpowiedzi z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    dziala
    nie grozi. tzn nikt jeszcze nie dostal za to bana :)

4. tomek147-13

tomek147-13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Próbowałem to robić z dodatkiem do gta4, TLAD. Jak mi zgrał na dysk kolega z profilem, tak profilu i gry nie widział a HDD schudł ;) Tylko, nie wiem jak to wyglada z penem, na pewno tylko gra offline wchodzi w gre.

6. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    przeciez jak ci ktos profil da, to nie musisz nawet go na pendrive ani nic nagrywac, tylko sciagasz bezposrednio gre na dysk i tyle, tylko albo z licencja konto jest, albo juz bez niej i grasz na 2 pady.

Wczytywanie...

Poleć forum