1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ściągnięty dodatek DLC Alan wake na xbox zi ixtreme 1.7.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shadykiller, Wrzesień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shadykiller

Shadykiller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    Witam. Ściągnąłem dodatek do Alana Wake i chciałbym wiedzieć czy zagram w niego jeśli go po prostu zgram na pendrive, czy gra sama mi się odpali ? Ogólnie proszę o wskazówki jak to zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    nie odpalisz żadnego DLC ściągniętego z sieci o ile nie masz Jtaga. Jeżeli nie wiesz co to Jtag, to znaczy, że go nie masz. Informacje na forum

4. Shadykiller

Shadykiller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    Mogłeś się pokusić o napisanie co to jest ten Jtag...w zasadzie nie wiem co to jest, ale konsolę przerabiałem jakieś 1,5 roku temu, prawdopodobnie jest to ixtreme 1.7 ale sam nie wiem.

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Pokusiło się już wiele osób na tym forum. Wystarczy poszukać w wyszukiwarce

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum