1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ścięacia grafiki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciek9538, Luty 21, 2013.

1. maciek9538

maciek9538 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam takie pytanie. W grach zauważyłem podczas obracania obrazu prawym analogiem sciecia obrazu przy szybkim ruchu. Czy jest to normalne i zależy od samej gry??

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie jest to normalne.

Czy w każdej grze jest problem?
    Jaka to wersja konsoli? Czy grasz z płyty? Konsola nie przerabiana? I jakie konkretne gry?

4. maciek9538

maciek9538 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox slim 250, konsola nie przerabiana. Kupiona miesiąc temu. Zauważyłem to w grach troche starszych takich jak mafia 2, SC conviction (dema) teraz gram battlefield bc 2 i tez w niektorych momentach ścina w górze obrazu przy szybkim ruchu. Natomiast w CoD MW 2 , gears of war czy halo nie widzialem tego nigdy. Gram z dysku twardego. Myslalem,ze to taki urok konsoli, bo jak ogladalem np. recenzje Alana Wake to tam na filmie też takie szybkie ścięcia występowały.

Edit: Przed chwilą odpaliłem demo SC conviction na yt i takie same ścięcia występują, czyli raczej nie mam wadliwej konsoli

5. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ścięcia grafiki czyli masz na myśli spowolnienie liczby klatek na sekunde? Jeżeli tak to normalne , niektóre gry potrafią zwolnić / przyciąć od czasu do czasu w niektórych miejscach:)

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Normalne i zależy od gry :)

Wczytywanie...

Poleć forum