ścieranie analoga....

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
Gdy gram np. w fife albo call of duty i poruszam sie prawym analogiem, ociera sie on o obramowke... i zauwazylem ze minimalnie to sie sciera i pozstaje taki biały osad mozna cos zrobic zeby to sie tak nie scierrało i czy to w jakis sposób moge uszkodzic pada?
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Gdy gram np. w fife albo call of duty i poruszam sie prawym analogiem, ociera sie on o obramowke... i zauwazylem ze minimalnie to sie sciera i pozstaje taki biały osad mozna cos zrobic zeby to sie tak nie scierrało i czy to w jakis sposób moge uszkodzic pada?
Raczej nic nie zrobisz z tym, taki urok tych padów w każdym się ściera raczej nic się nie stanie chyba że będziesz mocno dociskał to można złamać analoga.
 

Dzejkob

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie trwa wiecznie. W każdym się tak dzieje. Każdy się ściera. Z pewnym czasem gałki ciężej chodzą.
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
jak kolega
Raczej nic nie zrobisz z tym, taki urok tych padów w każdym się ściera raczej nic się nie stanie chyba że będziesz mocno dociskał to można złamać analoga.
nie masz się czym łamać , to normalne
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Z mojego doświadczenia to jak ci się zetrze bardziej lewy analog to rozbierz pada i po prostu zamień te gumki ze sobą. Ja tak zrobiłem i gra się jak na nowym padzie. Teraz mam bardziej starty prawy niż lewy analog.
 
P

Pawlllosss

Guest
Jak ci to wizualnie przeszkadza to paznokciem zbierz ten osad;)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
oczyszczaj osad co jakiś czas i tyle nic się padowi nie stanie, w szybkim czasie bo w końcu się zetrze gałka ale kiedy to będzie .
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
dzieki za porady,
 

Do góry Bottom