1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ścieżka dostępu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez q11w22, Wrzesień 26, 2014.

1. q11w22

q11w22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Mam taki problem: podczas bawienia się na konsoli zmieniłem ścieżkę dostępu do gier z dysku zewn. na dysk wewn. po włączeniu ponownym konsoli zaraz po starcie konsola się wyłączała. Wiedziałem że może być coś nie tak więc odpiąłem dysk wewn. i konsola uruchomiła się normalnie. W tym miejscu chce się zapytać jak zmienić ścieżkę dostępu znowu na dysk zewn. i czy jest to możliwe bez podpinania dysku wewn. bo jak go podpinam to konsola od razu się zawiesza bo przy starcie czyta właśnie z niego. Wiem że trochę to poplątane ale liczę na waszą pomoc bo nie mogę aktualnie korzystać przez to z dysku wewn. aha mam xboxa slim 320 GB rgh fsd3

Wczytywanie...

Poleć forum