Scieżka USB

lukaszek_0583

Świeżak
Świeżak
Witam. mimo że "niby" jestem świeżakiem przewertowałem forum tysiące razy i nie znalazłem odpowiedzi na me dolegliwości. mam przeróbke rgh na trinity . zakupiłem dysk usb 1tb. wiadomo po co, ale do sedna. podłączam dysk usb i uruchamiam xbox-a . nie umi się uruchomić- zatrzymuje się na logo xbox, dioda na usb dysku miga- czyli z niego sczytuje. jak go odłącze loguje się z automatu czy to do nxe czy fsd. myślałem dysk, no to formatka i nic. zbiegem okoliczności czy też za moją namową kuzyn też przerobił i jak u niego podłączam jest wszystko oki. działa, nie zwiesza się itp. on ma konsole 4gb, ja 250 gb . nie wiem czy to jakas różnica. mu wykrywa jako wewn. pamięc konsoli, mi jako hdd. pomóżcie bo wolalbym mieć non stop podłączony dysk a nie go wyciągać. Pozdro.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Fsd masz rozumiem na hdd wewn 250gb,masz fsd na autostarcie z konsola?
Jakie masz wersje fsd,dashlaunch,oraz kernel-org dash xbox'a,najnowsze?
Mialem kilka razy podobny problem, i pomoglo wrzucenie swiezej wersji fsd,
ale sprobuj najpierw wyczyscic cache dysku wewn, oraz jesli masz fsd,to daj w opcjach
CLEAR DATA. Ten dysk usb 1Tb sformatuj pod komputerem programem FORMATGUI.

Wytaptane w tapatalk'u 2 na SGS+
 

lukaszek_0583

Świeżak
Świeżak
Fsd masz rozumiem na hdd wewn 250gb,masz fsd na autostarcie z konsola?
Jakie masz wersje fsd,dashlaunch,oraz kernel-org dash xbox'a,najnowsze?
Mialem kilka razy podobny problem, i pomoglo wrzucenie swiezej wersji fsd,
ale sprobuj najpierw wyczyscic cache dysku wewn, oraz jesli masz fsd,to daj w opcjach
CLEAR DATA. Ten dysk usb 1Tb sformatuj pod komputerem programem FORMATGUI.

Wytaptane w tapatalk'u 2 na SGS+
a jak to sprawdzic?

na hdd, a reszte jak sprawdzic?

Edytuj posty zamiast pisać jednego pod drugim TigraTeam
 

matt011

Użytkownik
Użytkownik
Włacz FSD później Setup i Credits po prawej stronie wyskoczy okinko , na dole masz napisane Dash Version (czyli wersja FSD) niżej kernel , a dashlaunch musisz odpalić to jest osobny program od FSD on umożliwia mu automatyczny autostart z dysku/usb lub wbudowanej pam.
 

Do góry Bottom