Ścinki gier podczasz grania , nagrywane ihasem 124

seba1824

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , mam problem z nagrywaniem gier ihasen 124b. Gry nagrywam ihasem 124b (plyty verbatin lub platinum ) wedlug poradnika bez wgranego firmware. Wyskakuje mi blad: set lo data zone capacity failed , czytalem duzo o tym bledzie lecz nie znalazlem odpowiedzi.
Dodam że gry mi nagrywa do konca , a i przechodzi weryfikacje bez bledow , na dysku w konsoli instaluje w 100% , jednak co jakies 10 sekund mam "scinki" w trakcie grania co jest bardzo wkurzajace :/ . Mial ktos podobny problem ? bardzo prosze o jakies porady
 

Master50

Banned
set lo data zone capacity failed
dołączam się do tematu mam ten błąd i problem z 3 plytą wolfa. I plus jak to usunąć i z czego ten błąd wynika.
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Szperając po XBF znalazłem że pomaga reinstall IMGBurn'a. Tak dodam od siebię, polecam jeszcze oczyścić pozostałości po nim w regedit i dopiero nowy install (jak nie umiecie się posługiwać regedit to nie szperajcie bo Windows'a uwalicie). :ambivalence:

@down To było na XBF, sam sobie tego nie wymyśliłem
 

Master50

Banned
Szperając po XBF znalazłem że pomaga reinstall IMGBurn'a. Tak dodam od siebię, polecam jeszcze oczyścić pozostałości po nim w regedit i dopiero nowy install (jak nie umiecie się posługiwać regedit to nie szperajcie bo Windows'a uwalicie).
Bzdura jak ich mało....
 

Do góry Bottom