1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ścinki gier podczasz grania , nagrywane ihasem 124

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba1824, Czerwiec 3, 2014.

1. seba1824

seba1824 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam problem z nagrywaniem gier ihasen 124b. Gry nagrywam ihasem 124b (plyty verbatin lub platinum ) wedlug poradnika bez wgranego firmware. Wyskakuje mi blad: set lo data zone capacity failed , czytalem duzo o tym bledzie lecz nie znalazlem odpowiedzi.
    Dodam że gry mi nagrywa do konca , a i przechodzi weryfikacje bez bledow , na dysku w konsoli instaluje w 100% , jednak co jakies 10 sekund mam "scinki" w trakcie grania co jest bardzo wkurzajace :/ . Mial ktos podobny problem ? bardzo prosze o jakies porady

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dołączam się do tematu mam ten błąd i problem z 3 plytą wolfa. I plus jak to usunąć i z czego ten błąd wynika.

4. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Szperając po XBF znalazłem że pomaga reinstall IMGBurn'a. Tak dodam od siebię, polecam jeszcze oczyścić pozostałości po nim w regedit i dopiero nowy install (jak nie umiecie się posługiwać regedit to nie szperajcie bo Windows'a uwalicie). :ambivalence:

@down To było na XBF, sam sobie tego nie wymyśliłem

5. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bzdura jak ich mało....

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum