1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ściny podczas gry.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sweeterek, Październik 15, 2012.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie dzisiaj podczas gry w PES13 zauważyłem ściny,trochę mnie to zmartwiło ale postanowiłem wrócić do MENU i włączyć inny tryb,poprzednio grałem EXIBITION(tu się przycinało),włączyłem Master League i było normalnie.
    Mam się martwić czy może istnieje możliwość ,że gierca źle się z HDD wczytała.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SwirekPL

SwirekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bardzo możliwe, miałem podobny z BF3 i mapą "operacja metro" - po przeinstalowaniu gry wszystko działa dobrze, więc... Warto spróbować.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Wczoraj trochę pograłem i spokój,raz miałem tylko taką sytuacje,a mało prawdopodbne aby konsola się przegrzewała bo z każdej strony mam po ok 15-30 cm luzu na wentylacje.
    Problem ten zawsze wystepował od 70 min drugiej połowy,dziwne.
    Ale strachu się najadłem.

5. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wczoraj dość długo katowałem BFa3 i też pare razy miałem mocne sciny, tylko u mnie to chyba dlatego, że gram z płyty marnej firmy za 2.99..(mam nadzieje)

1 osoba to lubi.
  6. SwirekPL

SwirekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiesz, zawsze to może być wina kurzu wewnątrz konsoli. U mnie też stoi w przestronnym miejscu, jednak jeśli nie wyczyszczę jej raz na miesiąc kompresorem to naprawdę mocno zaczynają "chrupać" gry, a czasem całkiem zacinać konsolę i tylko wypięcie z kontaktu pomaga.

1 osoba to lubi.
  7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja konsole czyszcze regularnie co tydzień,może nie kompresorem ale przecieram ją dokładnie dmucham itp.
    Jak byłem przerabiąć to gość powiedział,że dawno nie widział tak czystej konsoli,zero kurzu i faktycznie tak było,ani grama kurzu nie miałem.

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie no rozwala mnie podejście niektórych z Was. Konsole czyścisz co tydz? Powiedz mi po co? To jest sprzęt elektroniczny jak każdy inny. Lodówkę też rozbierasz co tydzien i czyścisz? Jak widzę co Wy robicie z tymi Xpudłami to się nóż w kieszeni otwiera. Ja wolał bym to sprzedać na Waszym miejscu i pozbyć się problemu.

A teraz w temacie: Nie da się wyeliminować ścinek w grze całkowicie. Zawsze w jakimś momencie gra klęknie i już. Trzeba się z tym pogodzić. :)

1 osoba to lubi.
  9. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Widzisz kwestia jest tego typu,że ja na to wszystko wydałem ciężko zarobione pieniądze,nie dostałem tego od bogatych rodziców tylko wszystko wypracowałem swoimi rękoma i wole to szanować niż ma padać,bo nie stać mnie co chwile aby to naprawiać,a przetrzeć co tydzień mi nie przeskadza,sprzątam chate co tydzień to i RTV/AGD mogę przetrzeć.
    A co do tematu,to zauważyłem,że jak odepnę Adapter Audio to wtedy przestaje ścinać,dźwięk się zacina i gra się zacina,odpinam adapter i jest normalnie.

10. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    Może nie rozbieram, ale czyszcze co tydzien ;) Zobaczysz, zaczniesz mieszkac na swoim a nie u rodziców/w mieszkaniu studenckim tez tak zaczniesz ;)

1 osoba to lubi.
  11. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Ja nie czyszczę lodówki co tydzień bo dbam na co dzień. A tak się składam że mieszkam na swoim :)

Rozumiem czyścić konsolę na zewnątrz ale żeby w środku??? Dla mnie to niepojęte.

Jeśli widzisz że adapter jest problemem to masz sprawę rozwiązaną.

1 osoba to lubi.
  12. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja jej nie czyszcze wewnątrz ^^ Na zewnątrz normalnie z kurzu przecieram z każdej strony i tyle :D W środku mi się nie chce,bo czyszcze ją dopiero wtedy jak wgrywam nowe LT,a tak to tylko na zewnatrz,bez przesady nie jestem jakimś pomyleńcem.
    Co do problemu,to wydaje mi się ,że PES ma problem z dźwiękiem optycznym,bo w 12 grałem normalnie na adpaterze,a tu mam problemy.

13. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hehe ale gadka...
    konsolę też można raz na jakiś czas przeczyścić w środku. zrobić tzw. konserwacje
    ...ale nie co tydzień :D

14. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Nie wiem kto robi co tydzień,zresztą takie osoby rozumiem,dbają o to co mają,ale to nie temat do dyskusji.
    Jakieś propozycje jeszcze względem problemu ?

15. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Odp: Ściny podczas gry.

Żyje na swoim a lodówkę czyszcze raz na kwartał, i to tylko "odpływ".
    Jakoś nie ma potrzeby bo czysta jest.
    To samo z TV, czy komputerem, konsola, etc- nie rozbieram obudowy i nie macham kompresorem po pokojach.
    No chyba że konsola to grat (Xenon, Opus po pięciu RRODach u ktorej puch kurzu oznacza natychmiastowy zgon w akopaniamencie lampek choinkowych).

OP-owi polecam wyczyszczenie cache dysku i sprawdzenie na pc dysku za pomocą HDtune.

Jeżeli to nic nie da, a problem występuje tylko z jedną grą, to kląć na dewelopera i czekać na patcha.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum