1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SciPhone i9

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Valkorn, Grudzień 6, 2009.

1. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elo. Kupię lub zamienię (chętniej ta 2 opcja) się za SciPhona i9. Jeżeli ktoś posiada ten telefon, proszę pisać. Ważne aby nie miał porysowanego ekranu, oraz posiadał zestaw słuchawkowy. Proszę pisać za co byście mogli się wymienić lub za ile sprzedać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. qwe4321

qwe4321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pewnyś że chcesz? Moja dziewczyna się na niego napaliła bo tani i fajnie wygląda a to tak naprawdę masakryczne chińskie gó**o

4. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem że ten telefon to chiński szajs z samymi wadami, ale bardzo mnie zaintrygował i muszę go sprawdzić :]

5. kasiamalaki

kasiamalaki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej! Sprzedam natychmiast telefon: sc iPhone I9+++
    Pisac na maila: kasiamalaki@hotmail.com

albo pisac na gg: 4624425

EDYTUJ POSTY/slon

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ekran dotykowy tragiczny (odblokowanie klawiatury to juz wyzwanie), spolszczenie mierne (mialem kilka wersji, rowniez te +++, wszystkie tak samo), czcionka okropna, dziala koszmarnie wolno, karta w zestawie to chinska podrobka.

Ja trafilem na takiego ze wogole nie widzial karty play.

W tej cenie kupisz o wiele lepsze telefony z bajerami.

Poleć forum